Keystone logo
LIBF Online  BSc (Hons) Yapay Zeka
LIBF Online

BSc (Hons) Yapay Zeka

Online

36 Months

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Oct 2024

GBP 20.805

Uzaktan Eğitim

Tanıtım

İnovasyonun geleceğini şekillendiren LIBF'nin BSc (Hons) in Artificial Intelligence online kursu, sizi makine öğrenimi ve sinir ağları dahil olmak üzere temel yapay zeka kavramları ve ileri teknolojilerle tanıştırmak için hazırlanmıştır. Müfredatta Python programlama, istatistik ve doğal dil işleme (NLP) alanlarındaki temel modüllerin yanı sıra bulut bilişim ve sürücüsüz araçlar gibi alanlardaki seçmeli modüller de yer almaktadır. Bu kurs, makine öğreniminden veri analizine kadar BT ve yapay zeka ile ilgili alanlarda çeşitli kariyerler için gerekli becerilerle donatarak kapsamlı bir yapay zeka anlayışı sunar.

Tamamen çevrimiçi olarak sunulan LIBF'nin BSc (Hons) Yapay Zeka derecesi, eğitiminizi yaşam tarzınızla bütünleştirmenize ve kendi hızınızda ilerlemenize olanak tanır. Özel çalışma koçları ve kariyer danışmanlarından oluşan bir ekip tarafından desteklenen küresel bir fakülte, öğrenci, mezun ve uzman ağına katılacaksınız.

LIBF ile öğrenmenin faydaları

Tamamen esnek öğrenme140 yılı aşkın uzmanlıkYenilikçi kişiselleştirilmiş öğrenmeHırsınızı ödüllendirmek
Öğrenmeyi hayatınıza sığdırın, ancak öğretim görevlilerinizden ve eğitmenlerinizden tam destek alarak esnek bir çevrimiçi yaklaşım kullanarak yapılandırılmış bir şekilde çalışın. Yarı zamanlı veya tam zamanlı - kendi hızınızda, tamamen çevrimiçi, her yerde öğrenin.Uzmanlığınızı geleceğin becerileriyle geliştirin. Başarılı olmanıza ve kariyerinizde ilerlemenize yardımcı olmak için finans, işletme ve bankacılık alanlarındaki uzun eğitim geçmişimizi en güncel çevrimiçi öğrenme platformuyla birleştiriyoruz.Kendi şartlarınızla öğrenin. Tam potansiyelinize ulaşmak ve hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri kazanın. Desteğin yanı sıra gelişmiş dijital öğrenme araçlarına ve pratik gerçek yaşam uzmanlığına erişiminiz olacak.Uzaktan eğitim, yaşam tarzınıza uyan, uygun fiyatlı ve size özel bir seçenektir. Online derecemizin ücretleri, seçtiğiniz programın süresine yayılarak mali durumunuzu yönetmenizi kolaylaştırır.

Çevrimiçi Dereceler

Uzaktan veya sanal öğrenme olarak da bilinen çevrimiçi öğrenme, günümüzün yoğun dünyasında sıklıkla ihtiyaç duyulan esnekliği sağlarken öğrencilerin derecelerini çevrimiçi olarak tamamlamalarına olanak tanır. LIBF'de, eğitmenlerle canlı oturumların ve akademik danışmanların sürekli desteğinin yanı sıra etkileşimli öğrenme araçlarını ve multimedya çalışma materyallerini kullanarak dersler veriyoruz. Öğretmenleriniz ve sınıf arkadaşlarınızla kişisel bağlantınızı kaybetmeden, istediğiniz zaman ve yerde çalışma konusunda tam esnekliğe sahip olacaksınız.

Bizi ayıran üç F

Özgürlük: LIBF'deki çevrimiçi dereceler size bireysel ihtiyaçlarınıza uygun bir programa göre çalışma özgürlüğü verir. Ayrıca hem lisans hem de lisansüstü düzeyde yarı zamanlı seçenekler sunuyoruz.

Esneklik: Ödeme seçeneklerimiz, mali durumunuzu kontrol altında tutmak için ihtiyaç duyduğunuz esnekliği sağlar. Uygun Birleşik Krallık lisans öğrencileri devlet öğrenci kredilerine de erişebilir. Kendi kendini finanse eden öğrenciler aylık taksitler halinde veya yıllık olarak ödeme seçeneğine sahiptir.

Finansman: LIBF, hem yerli hem de uluslararası öğrencileri destekleyen çeşitli burslar ve burslar sunmaktadır. Sonuçta, finansman asla birinin eğitim almasını engellememelidir.

kabul

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

sorular