Keystone logo
LIBF Online  İşletme Yüksek Lisans (MBA)
LIBF Online

İşletme Yüksek Lisans (MBA)

Online

12 Months

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 2.819 / per year *

Uzaktan Eğitim

* * Burs dahil ve başlayan fiyatlar. Kişiselleştirilmiş bir teklif için üniversiteyle iletişime geçin.

Tanıtım

MBA, işletme eğitiminde altın standarttır ve günümüzün rekabetçi kurumsal iş piyasasında öne çıkmanın en iyi yollarından biridir. LIBF'nin çevrimiçi MBA programı, sizi modern işletmelerin son derece aradığı derinlemesine teorik bilgi ve yönetim becerileriyle donatır. Çevrimiçi MBA yalnızca çok çeşitli kariyer fırsatlarının kilidini açmakla kalmaz, aynı zamanda gelecekteki iş ortamı üzerinde anlamlı ve olumlu bir etki yaratmanıza da yardımcı olabilir.

Yenilikçi, son teknoloji öğrenme platformları aracılığıyla sunulan LIBF çevrimiçi MBA programı, çalışmalarınızı mevcut programınıza uyarlamanıza olanak tanır. Onlarla çalışmak aynı zamanda küresel bir akademisyenler, uzmanlar ve öğrenciler ağına katılmak anlamına da gelir; bu da eğitiminiz ve gelecekteki kariyeriniz boyunca paha biçilmez olabilecek bağlantılar kurma fırsatına sahip olacağınız anlamına gelir.

Neden LIBF?

Özgürlük: LIBF'deki çevrimiçi dereceler size bireysel ihtiyaçlarınıza uygun bir programa göre çalışma özgürlüğü verir. LIBF ayrıca hem lisans hem de lisansüstü düzeyde yarı zamanlı seçenekler sunmaktadır.

Esneklik: LIBF, aylık taksitlerle veya ücret indirimi teşvikleriyle yıllık ödeme seçeneğiyle, mali durumunuzu kontrol altında tutmak için ihtiyaç duyduğunuz esnekliği size sağlayan ödeme seçenekleri sunar.

Finansman: LIBF, hem yerli hem de uluslararası öğrencileri destekleyen çeşitli burslar ve burslar sunmaktadır. Sonuçta, finansman asla birinin eğitim almasını engellememelidir.

kabul

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular