Keystone logo
LIBF Online  İsteğe Bağlı Uzmanlık ile Yüksek Lisans Yönetimi
LIBF Online

İsteğe Bağlı Uzmanlık ile Yüksek Lisans Yönetimi

Online

12 Months

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 2.681 / per year *

Uzaktan Eğitim

* burslu başlayan ve burs dahil fiyatlar. Kişiselleştirilmiş bir teklif için üniversiteyle iletişime geçin

Tanıtım

LIBF'nin çevrimiçi Yüksek Lisans Yönetim derecesi ile yönetim kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın. Bu esnek yüksek lisans kursu, liderlik, stratejik yönetim ve insanları yönetme dahil olmak üzere ileri işletme yönetimi kavramlarına odaklanır. Bu kilit alanlara ilişkin derinlemesine bir anlayış kazanarak, birlikte çalıştığınız kuruluşlara çok daha bütünsel bir yönetim hizmeti sunabilecek ve yeni kariyer ilerleme fırsatları dünyasının kapılarını açabileceksiniz.

Not: Yüksek Lisans Yönetimi derecesi için iki alternatif arasında seçim yapma seçeneğiniz vardır: genel bir yönetim programı veya uzmanlığa sahip bir program.

Neden LIBF?

Özgürlük: LIBF'deki çevrimiçi dereceler size bireysel ihtiyaçlarınıza uygun bir programa göre çalışma özgürlüğü verir. LIBF ayrıca hem lisans hem de lisansüstü düzeyde yarı zamanlı seçenekler sunmaktadır.

Esneklik: LIBF, aylık taksitlerle veya ücret indirimi teşvikleriyle yıllık ödeme seçeneğiyle, mali durumunuzu kontrol altında tutmak için ihtiyaç duyduğunuz esnekliği size sağlayan ödeme seçenekleri sunar.

Finansman: LIBF, hem yerli hem de uluslararası öğrencileri destekleyen çeşitli burslar ve burslar sunmaktadır. Sonuçta, finansman asla birinin eğitim almasını engellememelidir.

kabul

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular