Keystone logo
LIBF Online  Yüksek Lisans Veri Bilimi
LIBF Online

Yüksek Lisans Veri Bilimi

Online

12 Months

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 2.681 / per year *

Uzaktan Eğitim

* * Burs dahil ve başlayan fiyatlar. Kişiselleştirilmiş bir teklif için üniversiteyle iletişime geçin.

Tanıtım

LIBF'nin MSc Veri Bilimi programıyla veri bilimi bilginizi geliştirin ve yeni kariyer ilerleme fırsatlarının kilidini açın. Bu çevrimiçi yüksek lisans derecesi kursu, küresel dijital ekonomi üzerinde gerçek bir etki yaratma potansiyeline sahip, veri bilimi ile ilgili alanlarda ödüllendirici bir kariyer oluşturmak için gereken gelişmiş kavramları ve teorik çerçeveleri araştırır.

Yenilikçi e-öğrenme teknolojisi kullanılarak sunulan bu esnek çevrimiçi yüksek lisans programı, size uygun bir hızda çalışılabilir ve kurs çalışmalarını mevcut yaşamınıza ve iş taahhütlerinize uyarlamanıza olanak tanır.

Neden LIBF?

Özgürlük: LIBF'deki çevrimiçi dereceler size bireysel ihtiyaçlarınıza uygun bir programa göre çalışma özgürlüğü verir. LIBF ayrıca hem lisans hem de lisansüstü düzeyde yarı zamanlı seçenekler sunmaktadır.

Esneklik: LIBF, aylık taksitlerle veya ücret indirimi teşvikleriyle yıllık ödeme seçeneğiyle, mali durumunuzu kontrol altında tutmak için ihtiyaç duyduğunuz esnekliği size sağlayan ödeme seçenekleri sunar.

Finansman: LIBF, hem yerli hem de uluslararası öğrencileri destekleyen çeşitli burslar ve burslar sunmaktadır. Sonuçta, finansman asla birinin eğitim almasını engellememelidir.

kabul

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular