Keystone logo
LIBF Online  Yüksek Lisans Yapay zeka
LIBF Online

Yüksek Lisans Yapay zeka

Online

12 Months

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 2.681 / per year *

Uzaktan Eğitim

* * Burs dahil ve başlayan fiyatlar. Kişiselleştirilmiş bir teklif için üniversiteyle iletişime geçin.

Tanıtım

Çok az teknolojik gelişme, yapay zeka gibi kamuoyunun hayal gücünü yakalamıştır. Bu heyecan verici ve hızla büyüyen alanda bir kariyerle ilgileniyorsanız, LIBF'nin Yüksek Lisans Yapay Zeka programı size gerçek dünyadaki durumlarda yapay zeka ve makine öğrenimi ile çalışmaya başlamak için gereken teorik ve pratik becerileri verebilir.

Esnek çevrimiçi öğrenme, bu dereceyi programınıza göre tamamlamanıza olanak tanırken, son teknoloji platformları ve uzman desteği, çalışmalarınızda başarılı olmanız için ihtiyacınız olan tüm yardım ve rehberliği alacağınız anlamına gelir. Dünya çapında önde gelen akademisyenler, uzmanlar ve diğer öğrencilerden oluşan bir toplulukla bağlantı kurmak ve yapay zeka alanındaki kariyer hedeflerinize ulaşmak için LIBF'ye katılın.

Neden LIBF?

Özgürlük: LIBF'deki çevrimiçi dereceler size bireysel ihtiyaçlarınıza uygun bir programa göre çalışma özgürlüğü verir. LIBF ayrıca hem lisans hem de lisansüstü düzeyde yarı zamanlı seçenekler sunmaktadır.

Esneklik: LIBF, aylık taksitlerle veya ücret indirimi teşvikleriyle yıllık ödeme seçeneğiyle, mali durumunuzu kontrol altında tutmak için ihtiyaç duyduğunuz esnekliği size sağlayan ödeme seçenekleri sunar.

Finansman: LIBF, hem yerli hem de uluslararası öğrencileri destekleyen çeşitli burslar ve burslar sunmaktadır. Sonuçta, finansman asla birinin eğitim almasını engellememelidir.

kabul

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular