Keystone logo
London Academy of Trading

London Academy of Trading

London Academy of Trading

Tanıtım

2010 yılında kurulan London Academy of Trading (LAT), finansal piyasalar hakkında bilgilerini geliştirmek ve işlem yapma becerilerini geliştirmek isteyen binlerce kişiye eğitim verdi. Akademi, uluslararası öğrencilerin LAT'ta Kısa Süreli Çalışma Vizeleri (STSV) üzerine Londra'da LAT'da çalışmalarını sağlayan İngiliz Akreditasyon Konseyi (BAC) tarafından akredite edilmiştir. Sonuç olarak, son 12 ayda 60'tan fazla ülkeden öğrenciye ders verdik.

Öğrencilerimiz okul ve üniversite öğrencilerinden çalışan insanlara, şirket sahiplerine, girişimcilere ve hatta emekli bireylere kadar çeşitlilik göstermektedir. Bazıları ticarette kariyerlerini geliştirmek isterken, diğerleri piyasalara kendi paralarını yatırmak için bilgi ve pratik becerileri öğrenmek istiyor.

1 günlük etkinliklerden, ABE tarafından akredite edilmiş ve Ofqual tarafından düzenlenen 12 haftalık Seviye 5 Uygulamalı Finansal Ticarette amiral gemimize kadar çeşitli kurslar veriyoruz. Kısa kurslar grubumuz CPD sertifikalıdır ve öğrencilerin değerli CPD kredileri üretmelerini sağlar.

Öğretim kadromuz, HSBC, Merrill Lynch, Credit Suisse ve Bloomberg gibi büyük finans kuruluşlarından deneyimli tüccarlar ve analistlerden oluşmaktadır ve tüm öğrenciler, danışmanlık ve rehberlik için her gün on saat boyunca ticaret danışmanları ekibimize doğrudan ulaşabilmektedirler. teorik bilgi ve pratik becerileri birleştiren sağlam ve yapılandırılmış ticaret stratejileri geliştirmek.

London Academy of Trading","author_url":"","source":""}" />

145562_1.png

Ana USP'lerimizden biri aşırı esnekliğimizdir. Pek çok kişinin başka taahhütleri olduğunu biliyoruz, bu nedenle kursunuzu gerektiği gibi durdurmanıza / başlatmanıza izin veriyoruz, ancak aynı zamanda Londra ticaret katımızda, çevrimiçi olarak veya çevrimiçi çalışmayı seçtiğiniz numarayla birleştirerek harmanlanmış seçeneğimizle çalışmayı da seçebilirsiniz. kampüste günler.

Akreditasyonlar

173554_ABE.png173555_BAC.png173556_CPD.png

Finansman

185171_LATxHummXKonoma-A-SA.jpg

Konumlar

Konumlar
  • 2nd Floor, University of Law Bloomsbury Campus, 11-13 Ridgmount Street, WC1E 7AQ, London

  • London, Birleşik Krallık

sorular