Keystone logo
London School Of Design And Marketing

London School Of Design And Marketing

London School Of Design And Marketing

Tanıtım

Londra'da yeni bir öğretim çağına hoş geldiniz

İngiltere merkezli, dünya çapında 3 farklı dilde erişilebilen çevrimiçi eğitim sağlayıcısıyız.


NE?

London School Of Design And Marketing - LSDM - %100 çevrimiçi ve İngilizce, İspanyolca ve Portekizce dillerinde sunulan yenilikçi ve yaratıcı bir eğitimle öğretim paradigmasını değiştirmeyi amaçlayan Tasarım ve Pazarlama alanında uzmanlaşmış bir okuldur. Öğrencilerin mesleki özelliklerini teknik becerilerin gelişmiş tasarımıyla birleştirerek, sistematik yönlendirme yoluyla pratik sonuçları olan bir öğrenme deneyimi sunuyoruz. Giderek daha zorlu bir iş piyasasının zorluklarına uygun yeni bilgiler edinerek, Yaratıcı Sanatlar Üniversitesi tarafından akredite edilmiş özel çevrimiçi kurslar sunmaya kararlıyız.


London School Of Design And Marketing

Tutkunun Mesleğe Dönüştüğü Yer

NASIL?

LSDM'nin E-öğrenme deneyimi, diğerleri arasında videolar, bilgi grafikleri, bilimsel makaleler, dijital kütüphaneler gibi diğer kaynakların yanı sıra doktora öğretmenleri tarafından geliştirilen yüksek kaliteli akademik içerikle karakterize edilir. Etkileşimi, ilgiyi ve merakı teşvik ederek içeriğin özümsenmesini sağlayan uzman eğitmenlerden oluşan bir ekipten oluşan bir Eğitim Merkezi aracılığıyla her öğrenci haftalık olarak denetlenir. Her LSDM kursu yalnızca çevrimiçi ve esnektir; dolayısıyla öğrenciler istedikleri zaman istedikleri yerde derslere katılabilirler.


Not: LSDM – London School Of Design And Marketing , öğretim alanında 20 yılı aşkın deneyime sahip uluslararası bir okul ağı olan Talent – Individuality Through Education'ın bir parçasıdır. Avrupa ve Latin Amerika'daki yüksek öğretim okullarında yetenek geliştirmeye ve yardım etmeye hazır bir eğitimciler ve çalışanlar evrenine sahiptir.


DSÖ?

LSDM'nin kursları, E-öğrenme ile ilgili en son teknolojiler ve yenilikler dikkate alınarak Tasarım veya Pazarlamanın yaratıcı sanatlarında bilgi ve teknik beceri kazanmak isteyen öğrenciler, profesyoneller ve girişimciler için geliştirilmiştir. Her kurs İngilizce, İspanyolca ve Portekizce olarak mevcuttur.

MİSYON

London School Of Design And Marketing yaratıcılığını ve teknik doğruluğunu iş tecrübesiyle ilişkilendirerek size mevcut iş piyasasının taleplerini karşılayan Tasarım ve Pazarlama alanında %100 pratik ve dinamik kurslar sunar. LSDM tarafından öğretilen dersler, ileri düzey öğrenme ve değerlendirme programlarının kullanımı yoluyla son derece uzmanlaşmış içerikten oluşur.


GÖRÜŞ

Tasarım ve Pazarlama alanlarında çevrimiçi öğretim konusunda Avrupa düzeyinde lider okul.


DEĞERLER

Yaratıcılığın, yeniliğin ve teknik becerilerin geliştirilmesinin başarılı bir kariyerin itici güçleri olduğuna inanıyoruz. LSDM'de, yalnızca edinilen bilgileri değil, aynı zamanda yaptıkları işe olan tutkuyu da birleştirerek, öğrencileri iş piyasasındaki en zorlu zorluklara hazırlıyoruz.


UCA TARAFINDAN AKREDİTASYON

Yaratıcı Sanatlar Üniversitesi (UCA) LSDM kurslarını akredite eder: Pazarlama Lisansı - (BA Hons), Tasarım Lisansı - (BA Hons), Pazarlama Yüksek Lisansı (MA) ve Tasarım Yüksek Lisansı (MA).

UCA'nın yaklaşık 160 yıllık bir geçmişi vardır ve Complete University Guide 2018'e göre Birleşik Krallık'ta Yaratıcı Endüstriler için 1 numaralı Uzman Üniversite olarak kabul edilmiştir.

Şu anda, Birleşik Krallık'taki üniversite sıralamasında İlk 40'ta ve 70 kurumu içeren modern üniversite sıralamasında 11. sırada yer almaktadır. Bu üniversitenin mezunları arasında Oscar ödülü kazananlar, dünyaca ünlü film yapımcıları, eğlence sanatçıları ve moda tasarımcıları bulunmaktadır.

Öğrenci Görüşleri

Konumlar

  • London

    9 Devonshire Square, EC2M 4YF, London

sorular