We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

London School of Design and Marketing (ES)

London School of Design and Marketing (ES)

London School of Design and Marketing (ES)

Tanıtım

Londra'da yeni bir öğretim dönemine hoş geldiniz

MİSYON

London School of Design and Marketing, yaratıcılığını ve teknik titizliğini iş tecrübesiyle birleştirerek, mevcut işgücü piyasasının gereksinimlerini karşılayan Tasarım ve Pazarlama'da pratik ve dinamik% 100 çevrimiçi kurslar sunuyor. LSDM tarafından verilen dersler, ileri düzeyde öğrenme ve değerlendirme programlarının kullanımıyla son derece uzmanlaşmış içeriklerden oluşmaktadır.

VİZYON

Tasarım ve Pazarlamada çevrimiçi öğretim konusunda Avrupa düzeyinde referans okulu.

DEĞERLER

Yaratıcılık, yenilikçilik ve teknik becerilerin gelişiminin başarılı bir kariyerin itici gücü olduğuna inanıyoruz. LSDM'de, öğrencileri sadece işgücü piyasasında en zorlu zorluklara hazırlıyoruz, sadece edinilen bilgiyi değil, yaptıkları işe olan tutkuyu da birleştiriyoruz.

Kampüs Özellikleri

O?

London School of Design and Marketing - LSDM - %100 çevrimiçi ve İngilizce, İspanyolca ve Portekizce dillerinde sunulan yenilikçi ve yaratıcı bir eğitimle öğretim paradigmasını değiştirmeyi amaçlayan Tasarım ve Pazarlama alanında bir uzmanlık okuludur. Öğrencilerin mesleki özelliklerini ve ileri düzeyde teknik yetenek anlayışını birleştiren sistematik bir yönlendirme yoluyla pratik sonuçlarla bir öğrenme deneyimi sunuyoruz. Giderek daha talepkar bir iş piyasasının zorluklarına göre ayarlanmış yeni bilgiler edinerek, Yaratıcı Sanatlar Üniversitesi tarafından akredite edilmiş özel çevrimiçi kurslar sunmaya kendimizi adadık.

Nasıl?

LSDM E-öğrenme deneyimi, diğerlerinin yanı sıra videolar, infografikler, bilimsel makaleler, dijital kütüphaneler gibi diğer kaynaklarla birlikte doktora profesörleri tarafından geliştirilen yüksek kaliteli akademik içerikle karakterize edilir. Her öğrenciye, etkileşimi, ilgiyi ve merakı teşvik ederek içeriklerin özümsenmesini garanti eden uzman öğretmenlerden oluşan bir Eğitmen Merkezi aracılığıyla haftalık olarak eşlik edilir. Her LSDM kursu yalnızca çevrimiçi ve esnektir, bu nedenle öğrenciler herhangi bir yükseklikte herhangi bir yerde derslere katılabilir.

Not: LSDM - London School of Design and Marketing, uluslararası bir meslekle öğretim alanında 20 yıldan fazla deneyime sahip bir okul ağı olan Talent - Individuality Through Education'ın bir parçasıdır. Avrupa ve Latin Amerika'daki yüksek öğretim okullarında yeteneklere yardımcı olmaya ve onları geliştirmeye hazır bir eğitimci ve çalışan evrenine sahiptir.

  kabul

  LSDM kursları, E-öğrenme ile ilgili en yeni teknolojileri ve yenilikleri dikkate alarak, Tasarım veya Pazarlama yaratıcı sanatlarında bilgi ve teknik beceriler kazanmak isteyen öğrenciler, profesyoneller ve girişimciler için geliştirilmiştir. Tüm kurslar İngilizce, İspanyolca ve Portekizce olarak mevcuttur.

  Sıralamalar

  UCA tarafından akreditasyon

  Yaratıcı Sanatlar Üniversitesi (UCA) tüm LSDM kurslarını akredite eder: Pazarlama Lisansı - (BA Hons), Tasarım Lisansı - (BA Hons), Pazarlama Yüksek Lisansı (MA) ve Tasarım Yüksek Lisansı (MA).

  UCA yaklaşık 160 yıllık bir geçmişe sahiptir ve Complete University Guide 2018'de Birleşik Krallık'ta yaratıcı sanatlar için en iyi uzmanlık üniversitesi olarak kabul edilmiştir.

  Şu anda, aynı zamanda İngiltere üniversite sıralamasında İlk 40'ta ve 70 kurumu içeren modern üniversite sıralamasında 11. sırada. Bu üniversitenin mezunları arasında Oscar kazananlar, film yapımcıları, sanatçılar ve moda tasarımcıları yer almaktadır.

  Konumlar

  • London

   9 Devonshire Square, EC2M 4YF, London

  sorular