We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

London School of Design and Marketing (PT)

London School of Design and Marketing (PT)

London School of Design and Marketing (PT)

Tanıtım

Londra'da yeni bir öğretim dönemine hoş geldiniz.

Londra merkezli 3 dilde (İngilizce, İspanyolca ve Portekizce) bir online eğitim kurumuyuz, ancak dünya çapında erişilebilir çevrimiçi kursları bulunmaktadır.

Ne?

Londra Tasarım ve Pazarlama Okulu - LSDM, yenilikçi ve yaratıcı bir eğitim,% 100 çevrimiçi, İngilizce, İspanyolca ve Portekizce dillerinde eğitim paradigmasını değiştirmeyi öneren Tasarım ve Pazarlama alanında uzmanlaşmış bir okuldur. Öğrencilerin mesleki özelliklerini, teknik becerilerin gelişmiş tasarımıyla birleştirerek, sistematik bir yönelimle pratik sonuçlarla bir öğrenme deneyimi sağlıyoruz. Artan talep gören işgücü piyasasının zorluklarına uyarlanmış yeni bilgilerin edinilmesi yoluyla, Yaratıcı Sanatlar Üniversitesi tarafından online olarak akredite edilmiş benzersiz kurslar sunmayı taahhüt ediyoruz.

Londra Tasarım ve Pazarlama Okulu

Tutku Mesleğin Olduğu Yer

DSÖ?

LSDM kursları, E-öğrenmeyi öğretme konusunda en son teknolojilere ve inovasyona katılarak Tasarım ve Pazarlama'nın yaratıcı alanlarında bilgi ve teknik beceriler kazanmak isteyen öğrenciler, profesyoneller ve girişimciler için geliştirilmiştir. Tüm kurslar İngilizce, İspanyolca ve Portekizce olarak mevcuttur.

Misyonumuz

Londra Tasarım ve Pazarlama Okulu, yaratıcılığınızı ve teknik titizliğinizi profesyonel deneyim ile birleştirerek, mevcut iş piyasasının taleplerine cevap vererek Tasarım ve Pazarlama alanlarında pratik ve dinamik% 100 çevrimiçi kurslar sunar. LSDM'de öğretilen dersler, ileri düzeyde öğrenim ve değerlendirme programlarının kullanımıyla son derece uzmanlaşmış içeriklerden oluşmaktadır.

görünüm

Tasarım ve Pazarlama alanlarında çevrimiçi eğitimde Avrupa düzeyinde referans okulu.

değerler

Yaratıcılık, yenilikçilik ve teknik becerilerin gelişiminin başarılı bir kariyerin temelleri olduğuna inanıyoruz. LSDM'de, sadece edinilen bilgiyi değil, yaptıkları işe olan tutkuyu da birleştirerek, en zorlu işgücü piyasası zorluklarına öğrenciler hazırlıyoruz.

Kampüs Özellikleri

Nasıl?

LSDM'nin E-öğrenme öğretimi, diğerlerinin yanı sıra videolar, infografikler, bilimsel makaleler, dijital kütüphaneler gibi diğer kaynaklarla birlikte doktora profesörleri tarafından geliştirilen yüksek kaliteli akademik içerikle karakterize edilir. Tüm öğrenciler, içeriklerin özümsenmesini garanti eden, etkileşimlerini, ilgilerini ve meraklarını teşvik eden uzman öğretmenlerden oluşan bir ekipten oluşan Eğitmen Merkezi aracılığıyla haftalık olarak izlenir. Tüm LSDM kursları yalnızca çevrimiçi ve esnektir, böylece öğrenciler her yerde, her zaman ders alabilirler.

Not: LSDM – London School of Design and Marketing, eğitim alanında 20 yılı aşkın deneyime sahip uluslararası bir mesleğe sahip bir okul ağı olan Talent – ​Individuality Through Education'ın bir parçasıdır. Avrupa ve Latin Amerika'daki yüksek öğretim okullarında yeteneklerin geliştirilmesine yardımcı olmak için hazırlanmış bir eğitimci ve çalışan evrenine sahiptir.

  Sıralamalar

  UCA tarafından akreditasyon

  Tüm LSDM kursları, University for the Creative Arts (UCA) tarafından akredite edilmiştir: Bachelor of Marketing - (BA Hons), Bachelor of Design - (BA Hons), Master of Marketing (MA) ve Master of Design (MA).

  UCA yaklaşık 160 yıllık bir geçmişe sahiptir ve Complete University Guide 2018'de Birleşik Krallık'taki yaratıcı sanatlarda uzmanlaşmış en iyi üniversite seçilmiştir.

  Şu anda, aynı zamanda Birleşik Krallık'taki ilk 40 üniversite sıralamasında ve 70 kurumu kapsayan bir sıralama olan modern üniversiteler sıralamasında 11. sıradadır. Bu üniversitenin mezunları arasında uluslararası kabul görmüş Oscar kazananlar, film yapımcıları, animatörler ve moda tasarımcıları bulunmaktadır.

  Konumlar

  • London

   9 Devonshire Square, London, EC2M 4YF, London

  sorular