We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© BIMM University
London School of Economics and Political Science (LSE)

London School of Economics and Political Science (LSE)

London School of Economics and Political Science (LSE)

Tanıtım

Dünyanın önde gelen sosyal bilim üniversitelerinden biri olan London School of Economics and Political Science (LSE) (Get Smart Creative), gerçek dünyadaki sorunları ele alarak ve şeylerin nedenlerini anlayarak toplumu iyileştirmeyi amaçlamaktadır. Öğrenmeye yönelik dinamik ve çeşitli bir yaklaşım kullanan LSE, son teknoloji araştırmalar sağlar ve tanınmış akademik uzmanlarla çalışır.

Misyonunu genişletmek ve öğrenmeyi küresel bir kitleye erişilebilir kılmak için, bu LSE sertifika kursları tamamen 2U, Inc markası olan GetSmarter, dijital eğitimde lider olan işbirliği ile tamamen çevrimiçi olarak sunulmaktadır. uzmanlar ve düşünce liderleri, işletme profesyonellerini ve yöneticilerini son derece destekleyici ve etkileşimli bir platform kullanarak becerilerini geliştirmeleri için güçlendirir. Teknoloji, GetSmarter'ın size özel bir Başarı Yöneticisi'ne ve günün her saatinde teknik ve akademik desteğe erişmenizi sağlayan insan aracılı modelinde akademik titizlikle buluşuyor. Bu kişiselleştirilmiş ve ilgi çekici yaklaşım, dünyanın herhangi bir yerinden kendi zamanınızda çalışmanıza olanak tanır.

“Çevrimiçi eğitim, Londra Ekonomi ve Siyaset Bilimi Okulu'nun en yeni sosyal bilim araştırmamızı, mümkün olan en geniş kitleye, pratik ve gerçek dünya uygulaması ve etkisi olacak bir formatta erişilebilir hale getirmesini sağlar.” - Profesör Saul Estrin, Akademik Direktör, Çevrimiçi Sertifika Kursları, LSE

LSE'nin web sitesinde daha fazlasını okuyun

Temas

+44 2038568 850

[email protected]

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Holborn

    Houghton Street, WC2A 2AE, Holborn

    sorular