We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Luther Rice College & Seminary - Global Online

Luther Rice College & Seminary - Global Online

Luther Rice College & Seminary - Global Online

Tanıtım

Luther Rice fakültesi, 15 yılı aşkın süredir çevrimiçi eğitim veriyor, kişiselleştirilmiş rehberlik sunuyor ve her adımda tavsiyelerde bulunuyor. Luther Rice ile İncil temelli derecenizi istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kazanın. Çevrimiçi kurslar, cep telefonları ve tabletler dahil olmak üzere herhangi bir mobil cihazdan veya İnternet bağlantısı olan bilgisayardan yönetilebilir. Bu evrensel erişim, yoğun programları olan öğrenciler için esneklik sağlar.

Florida, Jacksonville'de kurulan ve şu anda Metro Atlanta'da bulunan Luther Rice, 55 yıldan fazla Hıristiyan erkek ve kadınları eğiterek mükemmel bir ortam sağlıyor. Luther Rice, en başından beri, İncil'in ilham edilmiş, hatasız ve eksiksiz Tanrı Sözü olduğuna inanarak İncil'in emirlerini öğretmeye sarsılmaz bir şekilde bağlılığını sürdürdü - öğrettiğimiz şey bu.

Konumlar

  • Stonecrest

    Evans Mill Road,3038, 30038, Stonecrest

    programlar

    Kurum ayrıca şunları sunar:

    sorular