Keystone logo
Mansfield University

Mansfield University

Mansfield University

Tanıtım

Mansfield Pennsylvania Üniversitesi sizi Memnuniyetle karşılar!

1857'de kurulan, Mansfield Üniversitesi Küçük bir liberal sanat üniversitesinin en iyi niteliklerini kapsamlı bir devlet üniversitesinin kaynakları ile birleştirir. Şu anda hakkında kayıt yapıyoruz 2000 öğrenci Kim seçebilir 40 derece programlar ve 47 yanıltıcı programlar. Öğrenci-öğretim oranımız 16: 1'dir. Küçük boyutumuzdan dolayı, öğrencilerimiz bireysel ilgi görürler ve profesörleriyle araştırma ve diğer projeler hakkında yakından çalışırlar. Sınıfın dışında, öğrenciler aşağıdakilerden fazlasını seçebilir: 100 kampüs kulübü ve organizasyonu Ve okullar arası sporlara katılmak veya atletik takımlara katılmak.

Kampus

Kampüsümüzün güzel dağlarında bulunmaktadır. Kuzey-merkez Pennsylvania, Güvenliğini, yaşam kalitesini ve sayısız rekreasyonel fırsatları ile dikkat çeken bir bölgede. Bölge, hem devlet hem de federal parklara, Pine Creek Demiryolu Trail'e ve Pennsylvania Büyük Kanyon olarak bilinen 50 mil uzunluğundaki kanyona ev sahipliği yapıyor. A Üniversite New York'un New York'taki Finger Lakes şarap bölgesinin bir saat güneyindedir ve New York City, Philadelphia ve Washington, DC gibi büyük şehirler sadece bir otobüs yolculuğu uzaktadır! Dünyadaki öğrencileri canlı ve hoşa giden topluluğumuzun bir parçası haline getirmeye davet ediyoruz. Küçük sınıflar, güleryüzlü profesörler ve Amerika Birleşik Devletleri'nin güzel bir kesiminde güvenli bir kampüste bireyselleştirilmiş ilgiyle ilgileniyorsanız Mansfield!

Mansfield Üniversitesi Uluslararası İşbirliği ve Değişim Merkezi

Mansfield Üniversitesi Uluslararası İşbirliği ve Değişim Merkezi, MU topluluğunun küresel ilişkileri, uluslararası anlayışı ve kültürel duyarlılığı artırmak için bir kaynak ve öğrenme merkezi olarak hizmet eder. Uluslararası ve yerli öğrencilerin bir araya gelip benzerliklerini paylaşmaları ve farklılıkları keşfetmeleri için bir yer. Uluslararası öğrencilerimiz için evden uzakta bir ev haline geliyoruz ve yerli öğrencilerimiz için dünyanın dört bir yanından arkadaşlıklar kurma fırsatı yaratıyoruz. Çok kültürlü program ve hizmetler sayesinde Mansfield'dayken uluslararası öğrencilerin deneyimlerini arttırmaya çalışıyoruz. Mansfield Üniversitesi Uluslararası İşbirliği ve Değişim Merkezi, uluslararası öğrencilere aşağıdakiler konusunda yardımcı olmak için tasarlanmıştır:

  • Kabul Süreci
  • Vize Hizmetleri
  • Kültürel Daldırma
  • Sosyal Güvenlik Kimlik Belgesi ve Sürücü Belgesi Alınması
  • Kampüs dışı ve Kültürel Olmayan Programlama
  • Ev Sahibi Aile Fırsatları
  • Uluslararası Öğrenci Oryantasyonu

Konumlar

  • North Hall, 5 Swan St., PA 16933, Mansfield

sorular