We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Martinsburg College

Martinsburg College

Martinsburg College

Tanıtım

Martinsburg College , çok çeşitli disiplinlerde gelişmiş yeterlilik seviyeleri elde etmek isteyen yetişkinlere performans odaklı, becerilere dayalı eğitim programları sunmaktadır. Yetişkinlere kaliteli eğitim sağlama geçmişimiz, 2006 yılından bu yana Martinsburg, WV'de kurulan ilk eğitim merkezinin New York'ta açıldığı 1980 yılına kadar uzanmaktadır. Martinsburg College ve bağlı şirketleri, yetkinlik temelli öğrenme ve teknolojide öncü olmuştur. destekli eğitim ve uzaktan eğitim. Öğrenci merkezli eğitim ilk olarak 1980 yılında tuğla ve harç okullarımızda tanıtıldı. Eğitim teknolojisi geliştikçe Martinsburg College , onlarca yıllık okul içi deneyiminden faydalanabilir ve yüksek kaliteli uzaktan eğitim programları başlatabilir. Şu anda, Martinsburg College tüm programları uzaktan eğitim sunumunu kullanmaktadır. Programlarımızın kalitesi ve geleneksel olmayan eğitim sunumunda yetişkin öğrencileri destekleme konusundaki önemli deneyimimiz, tutarlı bir şekilde yüksek öğrenci tamamlama ve öğrenci memnuniyeti oranlarıyla sonuçlanmıştır.

Martinsburg College , kişisel ve mesleki gelişimlerini ve kariyer geliştirme fırsatlarını geliştirmek isteyen kişilere yüksek kaliteli, ilgili ve uygun fiyatlı uzaktan eğitim programları sunmayı amaçlamaktadır.

Martinsburg College , Uzaktan Eğitim Akreditasyon Komisyonu (DEAC) tarafından akredite edilmiştir.

Konumlar

  • Martinsburg

    Aikens Center,341, 25404, Martinsburg

    sorular