Keystone logo
Master of Project Academy

Master of Project Academy

Master of Project Academy

Tanıtım

Master of Project Academy Hakkında

180 ülkede 50.000 profesyonele becerilerini geliştirmek ve kariyerlerini ilerletmek için yardımcı oldu. Onların hızında, kendi yerlerinde!

Bizim hikayemiz

Master of Project Academy lisans ve MBA öğrencileri için Üniversitelerde verilen Resit Güleç Proje Yönetimi derslerinin provalarından doğmuştur. Bu provalar, 170'den fazla ülkede profesyonellerin giderek artan ilgisini çekti. Şimdi, yeni eğitmenler ve ekibimize katılan çalışanlarla büyüyoruz. Misyonumuz kariyer yetiştirme prim kursları profesyoneller için kolayca erişilebilir ve uygun fiyatlı yapmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, profesyonel ve hayat değiştiren online kurslarımızla kariyerlerini ilerlettirdikleri profesyoneller için mükemmel bir yer olmaktır.

Görevimiz

Misyonumuz, profesyoneller için daha iyi bir kariyer için ihtiyaç duyacakları uygun fiyatlı ve premium kurslar hazırlamak ve yayınlamaktır. Büyüyen ve öğrenen toplumumuzla bilgi paylaşımını genişletmek. Uzmanların yetenek setlerini geliştirmelerine yardımcı olmak. Profesyonel ve profesyonel eğitimi profesyonellerin kendi yerlerinde, kendi hızlarında uygun ve erişilebilir kılmak.

Konumlar

  • USA Online

    USA Online, Amerika Birleşik Devletleri

    sorular