We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Masters Design Lab

Masters Design Lab

Masters Design Lab

Tanıtım

MDL - Tasarım eğitimine yenilikçi bir yaklaşım.

Masters Design Lab , tasarım eğitimine yenilikçi bir yaklaşımla çalışan bir tasarım okuludur. Dünyanın dört bir yanından insanlara, canlı bir tasarım topluluğunda dünyanın en iyi tasarımcılarından bazılarını öğrenme ve işbirliği yapma şansı vermek için teknolojinin ve küresel erişimin gücünü kullanıyoruz.

Sertifika programlarımız, sektör trendleri ve vardiyaları ile odaklanmış, uygulamalı ve günceldir. Benzersiz müfredatımız, modern bir tasarımcının ihtiyaç duyduğu en önemli beceriler olduğuna inandığımız şeyleri size uyacak 25'ten fazla kurs içermektedir.

Tasarım dünyasına dalmaya hazırsanız, Masters Design Lab size ihtiyacınız olan tüm rehberliği verecektir.

Diğer programlardan farklı olarak, bizimki sadece tasarımı öğretmekle kalmaz, aynı zamanda öğrencileri tasarım dünyasına daldırır ve seçkin tasarımcıların talimatlarıyla kariyerlerine hazır hale getirir.

138272_138219_Artboard2copy4.png

Neden MDL?

Tasarım eğitimine yaklaşımımız diğer tasarım okullarından farklıdır. Sadece temel tasarım becerilerini değil, aynı zamanda gerçek dünyadaki projelerde, iş ortamlarında, ekip atamalarında ve daha fazlasında nasıl uygulanacağını öğretiyoruz. Programımız sizi temel unsurlarla donatmanın ötesine geçer. Size bir tasarım kariyerini tamamlayan ve etkili bir kopya oluşturma gibi üstünlük sağlayacak becerileri öğretiyoruz. Birinci sınıf tasarımcıların rehberliğinde, mezuniyet zamanı geldiğinde benzersiz bir başarıya sahip olacaksınız.

 • Dünyanın en iyi tasarımcılarından bazılarını öğrenin - Fakültemiz ödüllü, deneyimli ve aktif tasarımcıları içerir. Dünyaca ünlü tasarımcı David Carson liderliğindeki öğretim üyelerimiz Google, Facebook ve daha fazlası gibi şirketlerde kilit tasarımcılar.
 • Her kohort için özel fakülte - Her kohortta günlük olarak iletişime geçebileceğiniz bir baş rehber vardır. Tasarım danışmanı, sorularınız için size yardımcı olur ve her dersten en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.
 • Her yerden öğrenin - Masters Design Lab konum bilincidir ve Kanada veya Amerika Birleşik Devletleri dışındaki öğrencileri ücretlendirmiyoruz. Ücretler aynı. Tüm derslerimiz canlı ve önceden kaydedilmiş derslerin bir karışımını içeren çevrimiçi.
 • Profesyonel öğrenme ortamı - Programımız zorlu. Tutarlı bir zaman çizelgesine dayanır ve son tarihler belirler. Öğrencilerin, öğretmenlerden ve akranlarından gelen gerçek geri bildirimler için çok önemli olan canlı derslere katılmaları zorunludur.
 • Sürekli geri bildirim ve mentorluk - Ciddi eleştiriler ve geri bildirimler yoluyla tasarımın öğrenilmesi çok yararlıdır. Tasarım, öğrenilmesi ve iyileştirilmesi gereken bir süreçtir.
 • Canlı sınıflar - Gerçek işbirlikçi tasarım deneyimine dalmanızı istiyoruz. Canlı derslerimiz, dinleyebilmenizi ve duymanızı, yol boyunca öğretmen ve akranlardan değerli dersler öğrenmenizi sağlayacaktır.
 • Gerçek dünya projeleri (ve birçoğu) - Programımızın yıl boyunca çalışan benzersiz bir stüdyo kursu / sınıfı vardır. Bu yıl süren derste, öğrendiklerinizi uygulamanıza yardımcı olacak özetler ve projeler alacaksınız.
 • Uygulamalı yerleştirme yardımı ve desteği - Herhangi bir iş vaat etmiyoruz, ancak yerleşim danışmanımız sizi portföyden mülakat eğitimine kadar kariyere hazır hale getirmek için mümkün olan her şeyi yapacak ve farklı staj ve işlere erişim sağlayacaktır.

* Yalnızca tam program öğrencileri tarafından kullanılabilir

 • Benzersiz müfredat - Müfredatımız olağanüstü. Modern bir tasarımcının en önemli becerileri olduğuna inandığımız şeyleri öğreten programlar tasarladık. Bunu kişisel mentorluk, ustalık sınıflarımız ve yıl boyu stüdyo derslerimizle birleştirin ve tasarım hayallerinizi gerçekleştirebileceğinizden eminiz. Ancak, bu programın herkes için olmadığını unutmayın. Devam etmek için çok çalışmanız gerekecek.
 • 25'ten fazla kurs - Geriye dönmedik, sadece tasarım programımızda öğretilen, İş Tasarımı gibi kurslar içeren 25 kurslu bir program oluşturduk.

* Yalnızca tam program öğrencileri tarafından kullanılabilir

138259_photo-1498075702571-ecb018f3752d.jpg
Kelly Sikkema / unsplash

Kişisel Mentorluk ve Sürekli Geribildirim

Programlarımız, ilk günden itibaren tam mentorluk ve profesyonel geri bildirimleri içerir. Tasarım gemisinin sadece başka birinin tasarımını görerek öğretilemeyeceğine inanıyoruz; tasarımcı ile öğretmenleri ve akranları arasında sürekli bir diyalog olmalıdır.

Canlı Çalışma Ortamları

Ayrıca canlı bir çalışma ortamının önemine inanıyoruz, bu yüzden canlı derslere, web seminerlerine, aktif gevşek kanallara, çalışma gruplarına ve akranlarla geri bildirim oturumlarına da odaklanıyoruz. Tasarım, ayrıntılara ve kavramlara tam dikkat gösterilmesini gerektirdiğinden programımız kolay değildir. Ancak, eğlenceli ve ilgi çekici.

Fakülte

Tasarım konusunda tutkulu. Eğitim konusunda tutkulu.

Dünyaca ünlü tasarımcılar ve akademik danışman Michael Leblanc'ın önderliğindeki seçkin öğretim üyelerimizle gurur duyuyoruz. Özenle seçilmiş öğretim üyelerimiz, bazıları BBC, NEXT ve Intel gibi en iyi Fortune 500 şirketlerinde çalışan veya çalışmış olan uluslararası profesyonel tasarımcılardır.

Michael LeBlanc

Akademik Danışman.

Michael LeBlanc bir Hon sahibidir. Guelph Üniversitesi'nden BA ve York Üniversitesi'nden bir MFA.

Web, kullanıcı arayüzü tasarımı, fiziksel bilgi işlem ve ürün tasarımıyla ilgilenen disiplinler arası bir tasarımcıdır.

Halifax'taki NSCAD Üniversitesi'ndeki 30 yılına ek olarak - orada tasarım bölümü başkanı olarak on yıldan fazla olmak üzere, Toronto, Waterloo, Guelph ve Foshan Çin Üniversitelerinde ders verdi.

Konumlar

 • London

  85 Great Portland Street, , London

sorular