We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

MBU - Montreux Business University

MBU - Montreux Business University

MBU - Montreux Business University

Tanıtım

Biz yenilikçi olmak gelişmek - MBU hem "sert" ve "yumuşak" becerileri ile öğrencilerimize silahlandırmak, bütüncül bir yaklaşımla geleneksel iş eğitimi karıştırır. Biz de yeni teknolojileri kullanıyor. Öğrencilerimiz kablosuz, Segways ve Gigabit Internet erişimi vardır. Bütün Üniversitesi Smartboards ile donatılmış ve biz her odada cihazları (DLNA, Apple TV, Chromecast'in) döküm var.

teknoloji çalışır, ama aynı zamanda ahlaki değerler, örneğin, saygılı, etik ve sorumlu nasıl bizim öğrencilere önemlidir. Modern iş dünyasında, bu nitelikleri dolayısıyla yumuşak becerileri ile birlikte bilgi gerçekten değerli olan, iş profesyonelleri bulmak çok nadirdir. Bu nedenle, biz size istihdam yapmak ve hazırlık fırsatı karşılar zaman istihdama yolculuk, eğlenceli.

Ne MBU özel kılan öğrencileri personel ve öğretim üyeleri tarafından sonuna kadar MBU kendi yolculuğun başından itibaren desteklenen olmasıdır. Hatta mezun olduktan sonra, bizim mezunları ile temas halinde tutmak ve onların yetişkin yaşamın her alanında onlara yardımcı olmaya çalışırız. Bir MBU öğrenci, hep bir MBU öğrenci!

Her öğrenci derste her konuyu anlamaya emin olmak için yeterli dikkat çekiyor - nedeniyle bizim küçük sınıflara, öğrencilerimizin hiçbiri MBU kaybolmuş hissediyor.

onlar sınıfa kendi deneyimlerini getirmek, öğrencilerin kitap ve vaka çalışmaları, aynı zamanda kendi deneyim ve kendi hatalarından değil sadece öğrenmek için izin - Bizim profesörler tüm iş profesyonelleri de son derece takdir olduğu gerçeği.

Bizim uluslararası alanda tanınan diplomalar, çok uluslu ve çok kültürlü bir ortamda yanı sıra, hayallerindeki iş bulmak veya kendi şirketlerini açmak için öğrencilere. Öğrencilerimiz oldukça girişimci!

Biz MBU bir parçası olmak ve çok ilginç bir ağa olmak için çok özel bir yer olduğuna inanıyoruz.

Başarı sadece bir tık uzaklıkta - bize ulaşın ve her zaman olmak istedim başarılı bir iş profesyonel olmak!

MBU FARK

uniquelocation

güzel Cenevre Gölü bakan, Montrö İş Üniversitesi mükemmel öğrenme ve ilham verici bir ortamdır. Öğrenciler sadece gölden kısa bir yürüyüş ve çevresindeki Fransız ve İsviçre Alpleri yer alan bir üniversitede okumak için ayrıcalığına sahip. İsviçre çok uygun öğrencilerimiz hafta sonları kıtada seyahat ve Paris, Roma, Barselona, ​​Berlin, Milan gibi ikonik Avrupa kentlerini keşfetmek için yapım, Avrupa'nın kalbinde yer almaktadır.

diplomaheader

Yatırım kalitesi içine. bizim çeşitli bağlılıkları ve üyelikleri yanı sıra, MBU küresel akreditasyon tarafından kabul edilmektedir.

Montrö İş Üniversitesi tarafından akredite edilmiş ve bir üyesi olan:

 • ACBSP - İş Okulları ve Programları Akreditasyon Kurulu
 • ISO 9001: 2008 / ISO 29990: 2010 - Uluslararası Standardizasyon Örgütü
 • EFMD - Avrupa Yönetim Geliştirme Vakfı
 • CEEMAN - Orta ve Doğu Avrupa Yönetim Geliştirme
 • AVDEP - Vaud Kantonu Özel Okullar Derneği
 • CVCI - Vaud Kantonu Ticaret ve Sanayi Odası
 • FSEP - Özel Okullar İsviçre Federasyonu
classheader

Bizim küçük sınıf boyutları yakından profesörler ile etkileşim, yanı sıra çeşitli global iş kökenden gelen fikir sahibi olmalarını sağlamaktır.
Nedeniyle bireysel ilgi için küçük sınıflar, daha etkili bir öğrenme ortamı sağlar.

environmentheader

Montrö İş Üniversitesi'nin uluslararası toplum büyüyor. Biz MBU okuyan 15 üzerinde milletten var.
Öğrenciler, eğitimlerini takip tüm süre, küresel bilinç ve kültürel alışverişi artırmaya yardımcı uluslu bir ortam ve ünlü İsviçreli Otelcilik deneyimi.

FrenchEngHeader

Dil Çalışmaları MBU Merkezi İngilizce gelişmiş iş iletişim kursları yanı sıra hızla öğrenciler ve iş profesyonelleri yardım onlar akademik ve profesyonel başarılı olmak için gereken sözlü ve yazılı iletişim becerileri kazanmaları için tasarlanmıştır Fransızca yoğun kurslar sunmaktadır.

SemesterHeader

Montrö İş Üniversitesi dünyanın her yerinden ortaklarımızdan olarak ünlü üniversitelerden seçilen numarası vardır.
Biz farklı bir atmosfer zevk için yurtdışında, yeni kültürler ve geleneklerin keşif şımartmak bir dönem almak ve dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlar edinmek öğrencilerimizi teşvik ediyoruz. Bizim ortak üniversitelerin listesi burada bulunabilir.

CuttingEdgeHeader

MBU kurs ve pratikte en son teknoloji kullanıyor. Bizim kampüs muhtemelen en hızlı internet bağlantısı başka bir İsviçreli üniversitelere kıyasla sahiptir.
Her öğrenci 4 Gigabit / İkinci LAN ve 1 GB / sn WiFi aşağı / yükleme erişimi vardır. Bizim sınıflar İnteraktif Akıllı Kurulları yanı sıra interaktif akışı (Chromecast'in / Apple, DLNA) her sınıfta ile donatılmıştır.
Bizim online dersler 360 ° video akışı ve Sanal Gerçeklik araçları ile desteklenmiş, ve biz gururla gelecek nesillerin yararına en son teknolojiyi yatırım yapıyor. MBU IED girişiminin bir üyesidir. Sürükleyici öğrenme burada gerçekleşir.

ExecutivesHeader

Biz benzersiz bir EIR program var. Residence Bizim Yöneticiler Apple, Deloitte, UBS, Credit Suisse ve Caterpillar gibi şirketlerden uzmanlar bilinmektedir. Onlar CEO, CTO veya CFO olarak çalıştım. Onlar / BT, İnsan Kaynakları, Hukuk veya Maliye bölümleri yayınlanırken edilir; kendi uzmanlık alanı Uluslararası Örgütler, Denetim, Vergi veya Hukuk Bankacılık, Havacılık, Heavy Industries, olduğunu.
Kısa uzun bir hikaye Kesme, Residence bizim Yöneticiler öğrencilerimize tavsiyelerde açık başarılı yöneticiler ve girişimciler. Onlar ne kadar önde çalışmaların zorlukları başarılı olmalarını gösteriyor.
Residence bizim Yöneticiler hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Vizyon & Misyon

, Yenilik iletmek eğitim reprise - bizim sloganıdır. Montrö İş Üniversitesi'nde, biz onlar değişen pazar hızla uyum başarılı iş liderleri olmak gerekir sert ve yumuşak becerileri geliştirmek için öğrencilere ilham yenilikçi bir müfredat uygulayarak bir fark ile bir işletme eğitimi sağlamak istiyoruz. Misyonumuz öğrencilerimizin istihdam sağlamaktır.

Bizim uluslararası öğretim üyeleri MBU öğrencilerin bütünsel kişisel gelişim ve öğrenme sekiz alanları kapsar kaliteli iş eğitim yoluyla yarının global iş liderleri hazırlamak:

VisionMission

Konumlar

 • Montreux

  Avenue de Chillon 74 , 1820 , Montreux

  sorular