Keystone logo
© ©Methodist University
Methodist University Online

Methodist University Online

Methodist University Online

Tanıtım

1956 yılında bir sosyal bilimler fakültesi olarak kurulan Methodist Üniversitesi, şu anda yaklaşık 50 ülkeden yaklaşık 2.000 öğrenciye hizmet vermektedir. Methodist University, öğrencileri çeşitli kariyer ve arayışlara hazırlamak için ahlaki değerleri ve etik karar vermeyi besleyen yüksek kaliteli deneyimlere odaklanır.

Çevrimiçi öğrenme ortamı, yüz yüze kurslarla aynı kalitede eğitim sunar. Tüm akademik destek hizmetleri, çevrimiçi öğrenciler için mevcuttur ve onlara gelişmek için gereken kişiselleştirilmiş yardımı sağlar. Örneğin, öğrenciler çalışmaları hakkında geri bildirim almak için okulun özel ders merkezine ve yazı merkezine erişebilirler. Bu destek hizmetleri, tüm öğrenciler için genel olarak ilgili ve arkadaş canlısı bir ortam oluşturmak için kendini işine adamış öğretim üyeleriyle birleşir.

Methodist Üniversitesi, Güney Kolejler ve Okullar Birliği (SACS) tarafından akredite edilmiş bir Sarı Kurdele okuludur ve Reeves İşletme Fakültesi, İşletme Okulları ve Programları Akreditasyon Konseyi (ACBSP) tarafından akredite edilmiştir. Öğrencilerin yüzde doksan yedisi mali yardıma hak kazanıyor. Birden çok başlangıç tarihi ve birçok program için yarı zamanlı ve tam zamanlı seçenekler sayesinde, öğrencilere iş ve kişisel taahhütlerini dengelerken eğitimlerini ilerletmeleri için esneklik sağlanır.

Çok çeşitli esnek ve yüksek kaliteli çevrimiçi programlarla Methodist University, kariyerinize başlamanıza veya kariyerinizi ilerletmenize yardımcı olabilir. Profesyonel ve kişisel gelişimi teşvik eden farklı bir eğitim deneyimi yaşayın.

Konumlar

  • Fayetteville

    Ramsey Street,5400, 28311, Fayetteville

    sorular