Keystone logo
Methodist University Online Psikoloji Danışmanlığı Bilim Lisansı/Klinik Psikoloji Konsantrasyon
Methodist University Online

Psikoloji Danışmanlığı Bilim Lisansı/Klinik Psikoloji Konsantrasyon

Online USA

42 Months

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Uzaktan Eğitim

Tanıtım

Metodist Üniversitesi'nin Psikolojide çevrimiçi BS'si için danışmanlık / klinik psikoloji konsantrasyonu ile ilgili iki psikoloji alanı hakkındaki anlayışınızı geliştirin. Konsantrasyon, derecenizi kariyer hedeflerinize daha iyi uyacak şekilde özelleştirmenizi sağlar.

Danışmanlık psikolojisi, psikolojiyi bir kariyer seçme veya kişisel bir ilişkideki sorunları çözme gibi yaşamdaki yaygın sorunlara uygular. Klinik psikoloji, psikolojiyi yalnızca yaşamdaki yaygın sorunlara değil, aynı zamanda fobi veya klinik depresyon gibi psikolojik bozukluklara da uygular. Methodist University, insanların karşılaştığı sorunları tanımlamanız, daha iyi anlamanız ve çözmeniz için gereken bilgileri size vermek için iki alanı tek bir konsantrasyonda bir araya getirir.

Konsantrasyon süresi teşhisi, klinik görüşme prosedürleri, davranış analizi ve daha fazlasında kazandığınız beceriler. Sonuç olarak, otizm ve madde bağımlılığı tedavi alanlarında çalışmanın yanı sıra okul sistemlerinde ve toplum ruh sağlığı hizmetlerinde fırsatlar da dahil olmak üzere çok çeşitli kariyer fırsatlarına girebilirsiniz. Aynı zamanda danışmanlık, klinik ruh sağlığı ve diğer psikolojik disiplinlerdeki lisansüstü çalışmalar için de harika bir temeldir.

Okul Hakkında

sorular