Keystone logo
Mind Development Academy

Mind Development Academy

Mind Development Academy

Tanıtım

Hakkımızda

Sadece yeni, esnek eğitimsel çözümlerin günümüzün potansiyel öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılayabileceğine inanıyoruz. Geleneksel eğitim ve onların hizmetleri esnekliğe sahip değildir.
Bugün yetişkinlerin engellerini aşmak ve kendilerini yeterince eğitmek ve geliştirmek. Pek çok kişi katı programlar, yüksek ücretler ve çok zaman harcayan programlar tarafından tutuluyor.

MDA'da, Mind Development Academy , bunun küresel bir çözümünün parçası. Ailelere, işlere vb. Yönelik kişisel sorumluluklarının çoğundan dolayı, sınırlı bir zamana sahip olmalarına rağmen, İnsanlara Yüksek Öğrenime erişim sağlıyoruz. Bu nedenle, bir Online Üniversiteden ortağımız aracılığıyla çok esnek bir yazışma çalışması sunuyoruz ve bireyselleştirilmiş burs.

Tekliflerimizle ilgilenen Güney Afrika vatandaşları için: Lütfen ortak üniversitemiz AIU ve programlarının ASIC tarafından yabancı üniversitelerin akreditasyonu için ASIC tarafından tamamen onaylanmış olduğunu, ancak AIU'nun Güney Afrika'daki SAQA tarafından henüz tanınmadığını unutmayın.

Konumlar

  • Cape Town

    Gordons Bay, 7151, , Cape Town

sorular