Keystone logo
© Carrianna Field
MindMetriks

MindMetriks

MindMetriks

Tanıtım

MindMetriks - Latin Amerika'da Nöropazarlamada Liderler

Nöropazarlama Hizmetleri, Stratejik Danışmanlık, Nöro İşe Alma, NeuroShopper, Göz İzleyicilerin Satış ve Kiralama, GSR, EEG'ler ve Yüz Kodlama.

 • Neuro Yenilik, Pazarlama Yönetimi, Satış Yönetimi ve İnsan Yeteneği Danışmanlığı.
 • Markaların Bilimsel Değerlendirmesi, Kavramlar, Kampanyalar, Ürünler, Ambalaj, Duyusal Pazarlama.
 • Nöropazarlama Laboratuvarları, Ergonomi, Psikoloji. Göz İzleyici, EEG, Yüz Kodlama, Galvanik Tepki.
 • İnsan Yeteneğinin seçimi ve gelişim süreçleri için Sinirbilim Hizmetleri.
 • Alıcınızı bilimsel olarak ve ürününüzü satış noktalarındaki performansını değerlendiriyoruz.
 • Endüstrilerde Uzmanlaşmış Nöropazarlama ve Nöro Satış Yüksek Lisans ve Kursları.

geralt / Stardoll

internet, cyber, network

Bilimsel ve Etik Destek

MindMetriks Neuromarketing Science'ın bir üyesidir.

NMSBA , Hollanda'da yerleşiktir ve Neuromarketing dünyasında en önemli Birliktir.

MindMetriks , Kolombiya'daki NMSBA tarafından akredite olan tek şirkette .

Kurucumuz ve şu anki CEO'muz Luis Fernando Rico Navas , Cambridge Üniversitesi'nde Pazarlama konusunda uzmanlaşmış bir dergi olan Tüketici Sinirbilimi ve Cambridge Marketing Review adlı dergi için INSighs Magazine gibi dergiler için nöromarketing makaleleri yazdı . İngiltere

Kanıtlanmış Deneyim
MindMetriks :

122381_Mindmetriks01.jpg

Uzmanlaşmış Profesyoneller
Ekibimiz:

MindMetriks , Kolombiya ve Latin Amerika’da Neuromarketing’in öncü şirketlerinden ve Kolombiya, Meksika, Peru, Guatemala, Kosta Rika’daki ana üniversitelerin Neuroscience laboratuvarları için Neuro ve Scientific Bio Technology’nin önde gelen danışmanlık ve dağıtım şirketlerinden biridir. Şili ve Arjantin diğerleri arasında.

MindMetriks , Kolombiya ve Latin Amerika ve Avrupa'da, kullanıcılara ve tüketicilere yapılan biyometrik ölçümlerin analizinden katma değeri yüksek teklifleri destekleyen ve yaratan çeşitli stratejik disiplinlerde uzmanlaşmış bir danışman ekibine sahiptir .

Danışman ekibimiz, Procter gibi şirketlerdeki doğrudan stratejik pozisyonlarda çalışan 20 yıldan fazla deneyime sahip personele sahiptir.

Osram (Aydınlatma Sektöründe Lider), Panasonic ve Trend gibi şirketler için Avrupa'daki yenilik planlarının ve yeni işletmelerin gelişim süreçlerine bu amaç için benzersiz ve odaklanmış atölyeler aracılığıyla katıldık.

Ekibimiz, Neuro Science, Psikoloji, Biyo Teknoloji, MBA, Stratejik İşletme Tasarımında Yüksek Lisans, Stratejik Pazarlamada Uzmanlık, Kısıtlamalar Teorisi (TOC), diğerleri arasında inovasyon için Değer Zincirleri Tasarımı gibi disiplinleri birleştirir.

Son olarak, Strateji, Yenilik, Nöromarketing ve Nöro Sadakat gibi konularda Uluslararası danışmanlar ve konuşmacılar olma ve aynı zamanda Kolombiya'daki Uzmanlık programları ve MBA programlarına akademide yer alma deneyimine sahibiz.

Global Vizyon
Dünyadaki Operasyonumuz

MindMetriks , Kolombiya’da tüm Latin Amerika’ya ve tüm Avrupa’ya Birleşik Krallık’ta nöromarketing hizmetleri sunmaya dayanmaktadır .

Müşterilerimizin ve pazarın dinamizmi sayesinde, faaliyet gösterdiğimiz her ülkede müttefiklerimiz var, böylece dünyadaki en gelişmiş Neuro Scientific Research teknikleriyle birleştirdiğimiz her ülkenin yerel bilgisini elde ediyoruz. Bölge ülkelerinde deneyim: Meksika, Guatemala, Kosta Rika, Panama, Kolombiya, Nikaragua, Salvador, Ekvador, Peru, Şili ve Arjantin

Metodolojik gücümüz, bölgesel müşterilerimiz için homolog çalışmalar yapmamızı sağlıyor.

Bizi Taşıyan Nedir?
MindMetriks İnançlar ve Değerler:

MindMetriks biz inanıyoruz ve değer:

  1. Çeşitli disiplinlerin entegrasyonu ve deneyimi: Her bir danışmanın kendi uzmanlık alanlarından sağladığı katkıların farkındayız ve değer veriyoruz: Antropologlar, Psikologlar, Matematikçiler, Bilim Adamları, vb.
  2. Müşterilerimize ve katılımcılarımıza saygı: Katılımcılarımızla ve müşterilerimizle olan etik her zaman işimizin üstünde olacaktır.
  3. Katı süreçler ve metodolojiler: Bunları bilinen geleneksel araştırma metodolojileriyle bütünleştirmek için en iyi nöro-bilimsel metodolojileri geliştiriyoruz.
  4. Raporlardan ziyade çözümler: Bir rapordan çok, değerlendirdiklerinizi geliştirmek için daima çözümler bulacaksınız. Proseslerinize değerlendirildikten sonra 6 aya kadar eşlik ediyoruz.
  5. En iyi bilimsel teknoloji: Biz her zaman müşterilerimizin hizmetine sunmak için en iyi bilimsel teknolojiyi arıyoruz.
  6. İşbirliği: Neuro Marketing'e, Kolombiya'da ve dünyaya uygulanan sinirbilim seviyesini iyileştirmek için müşterilerimiz, ortaklarımız, rakiplerimiz ve derneklerimizle işbirliği bağları geliştiririz.

Konumlar

 • Madrid

  Madrid, Spain, , Madrid

sorular