We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Carrianna Field
Mindway

Mindway

Mindway

Tanıtım

ELLE Education® olarak, son 11 yıldır sektörün en iyi moda, yaşam tarzı, yenilikçilik ve iç tasarım profesyonellerini eğitmiş olmamızla tanınırız.

Okullarımızla, birbirine bağlı küreselleşmiş bir dünyayı anlayan, ilham ve yenilikle yönlendirilen ve aynı zamanda esnek ve programınıza uyarlanabilir yüksek kaliteli bir akademik deneyim bulacağınız bir öğrenme felsefesine katılacaksınız.

Moda endüstrisinin çok taze ve evrensel bir vizyonunu elde edeceğiniz, en eski moda ve yaşam tarzı markalarından biri olan ELLE dergisinin mirası altında uluslararası bir okul.

Modanın tutkulu dünyasına kendinizi kaptıracak, günümüzde moda işinin nasıl çalıştığını dijital ortamda öğreneceksiniz. Ayrıca moda ve lüks markalardaki profesyoneller ve uzmanlarla bağlantı kuracak ve profesyonel dünyadaki yerinizi bulmak için gerekli tüm araçları elde edeceksiniz.

Konumlar

  • Madrid

    María de Molina 27 Madrid, , Madrid

    sorular