Keystone logo

MIU City University Miami

A logo

Tanıtım

Gerçek Dünya İçin Bir Üniversite

MIU'nun misyonu, dünya çapındaki öğrencilere yenilikçi ve uygun fiyatlı yüksek kaliteli derece programları ve öğrenme fırsatları sağlamaktır.

Mükemmelliğe ve kaliteye bağlılık, öğrencileri küresel zorluklarla yüzleşmeye hazırlayan ve akademik bilgilerini gerçek yaşam durumlarına başarıyla uygulayan programlarımıza ilham verir.

Çevrimiçi eğitimde dünya lideri olan Proeduca Group'un bir parçası olan MIU'nun yenilikçi eğitim modeli , ileri teknolojiyi kişiselleştirilmiş ve yüksek kaliteli eğitimle bütünleştirir.

MIU'da Okumak İçin Nedenler

ABD Akredite Derecesi. Lisans ve Akreditasyon

Amerika Birleşik Devletleri'nde okumak, ABD'den alınan bir yeterlilik birçok ülkede rekabet avantajı sunduğundan, uluslararası işgücü piyasasına “ön kapıdan” girme fırsatı sunar. MIU, Florida Eğitim Bakanlığı'nın Bağımsız Eğitim Komisyonu tarafından lisanslanmıştır ve ACICS - Bağımsız Kolejler ve Okullar için Akreditasyon Konseyi tarafından akredite edilmiştir.

Nitelikli uluslararası fakülte

MIU'yu gerçek dünya için üniversite yapma misyonumuzda, uluslararası fakültemiz iş ve akademik dünyaları dengeler, her türlü işletmeye uygulanabilecek bilgi üretir ve yayar.

Burs fırsatları ve esnek öğrenim planları

MIU'da, mümkün olduğu kadar çok insanın üniversite eğitimine erişmesine yardımcı olmaya kararlıyız. Bu nedenle, liyakat ve potansiyele dayalı bir dizi burs sağlıyoruz. Ek olarak, MIU, öğrencilerin çalışmalarını esneklikle finanse etmelerini sağlayan özel bir ödeme planı sunar. Eğitiminizi beklemeye almayın!

Çevrimiçi eğitim liderliği

Proeduca Group'ta değerlerimiz, yüksek kaliteli eğitime erişim sağlayarak dünyanın dört bir yanındaki insanlara fayda sağlayan, sınırları aşmak için inovasyon ve teknolojiyi kullanabileceğimize olan inancımızdan gelmektedir. MIU, grubun 4 temel sütuna dayanan prestijli çevrimiçi eğitim modelinden yararlanır:

 • Kapsamlı öğrenme kaynakları, kendi kendine çalışmaya ve ilgi alanlarında derin dalışa olanak tanır.
 • İlk günden itibaren tüm akademik süreç boyunca (Yönetim, Akademisyenler, Teknoloji) öğrenciyi destekleyen ve yönlendiren özel bir kişisel öğretmen.
 • Canlı çevrimiçi dersler. İyi yapılandırılmış, etkileşimli ve fakülte liderliğinde, geleneksel sınıf deneyiminin gerçek bir uzantısıdır. Her zaman kaydedilecekler ve çevrimiçi kampüs aracılığıyla her zaman erişilebilirler.
 • Aşamalı ve sürekli bir öğrenme süreci için sürekli değerlendirme sistemi.

MIU size iki farklı çalışma modundan birini seçme fırsatı sunar. Her format, öğrencilerin farklı özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

İnternet üzerinden

 • Ritminize uyum sağlamak. İş yükünüzü kişisel çalışma ritminize, programınıza ve kariyerinize göre dağıtın. Bu, öğreniminiz ve profesyonel hedefleriniz arasında en uygun dengeyi kurmanızı sağlar.
 • En iyi eğitim teknolojisi. Programımız, olağanüstü bir uzaktan eğitim deneyimi sağlamak için eğitim için teknolojinin en iyi kullanımını kullanır. Yüksek düzeyde uyarlanmış, etkileşimli ve kullanıcı dostu bir eğitim deneyimi sağlamak için çevrimiçi tartışmalar, multimedya belgeleri, video konferanslar, atölye çalışmaları ve daha fazlasının bir kombinasyonunu kullanıyoruz.
 • Çünkü hayat dijitaldir. Her gün, işletmelerin dünyanın farklı yerlerinden projelere liderlik eden, dünyanın dört bir yanına dağılmış ekipleri vardır. Çevrimiçi formatımız bu gerçeği yansıtarak akademik ilerleme, profesyonel gelişim ve kişisel tatmin arasındaki dengeyi kurmanıza olanak tanır. Hayatınızı beklemeye almayın!

hibrit

 • ABD Deneyimi. Çok kültürlülüğün uluslararası bir merkezi olan Miami'de yaşayın ve büyük bir ABD şehrinin koşuşturmacasını deneyimleyin.
 • Gerçekten çeşitli. Farklı geçmişlere sahip uluslararası profesyonellerle tanışın ve uzun süreli iş ilişkileri kurun.
 • Bir görüş patlaması. Her grup elle seçilir ve boyut olarak sınırlıdır, her öğrencinin uluslararası fakülte ve sınıf arkadaşlarıyla kişisel olarak etkileşime girmesine ve sınıflarından en iyi şekilde yararlanmasına olanak tanır.

Vize gereklilikleri

F1 Öğrenci Vizesi

Hibrit programınızı Miami'de okumaya karar verdiyseniz ve uluslararası bir öğrenciyseniz, MIU'nun yardımıyla işlenebilecek bir F1 Öğrenci Vizesine başvurmanız gerekir.

Öğrenci vizemi nasıl alabilirim?

 1. Kaydınızı kabul ettikten sonra, Öğrenci ve Değişim Ziyaretçisi Bilgi Sistemine (SEVIS) kaydolacaksınız ve SEVIS I-901 ücretini (350 $) ödemeniz gerekecek.
 2. Buna paralel olarak, MIU'daki kişisel danışmanınız size Form I-20'yi (250 $) doldurmanız ve ödemeniz için bir bağlantı gönderecektir. Ödeme makbuzunu aldıktan sonra size Form I-20 göndereceğiz.
 3. Form I-20'yi aldıktan ve SEVIS'e kaydolduktan sonra, ABD Büyükelçiliği veya Konsolosluğuna F1 vizesi için başvurabilirsiniz.
 4. Vize görüşmenize katıldığınızda Form I-20, MIU'nun Kabul Mektubu ve Kayıt Anlaşmasını sunmalısınız.
 5. Elçiliğinizin idari ofisi size F1 vize kararı ile geri dönecektir. Uluslararası öğrencilerin, vize sürecini tamamlamak için derslerin başlamasından önce yeterli süre ile kabul sürecine başlamalarını öneririz.

Konumlar

 • 111 NE 1st Street, 6th Floor, FL 33132, Miami

sorular