Keystone logo
Montclair State University

Montclair State University

Montclair State University

Tanıtım

Montclair State Üniversitesi İşletme Feliciano Okulu'nda, biz tek bir hedefe tarafından tahrik edilir: yarının iş liderleri içine bugünün öğrencileri dönüştürmek için.

Bir School of Business öğrencisi olarak, size bugünün global pazarda başarılı bir şekilde rekabet edebilmek için gereken beceri, bilgi ve deneyim kazanacaktır. Programlarımız, kurumsal, kar amacı gütmeyen ve kamu sektörlerinde bir dizi başarıya götürmek için tasarlanmış deneyimleri özel bir takım sunuyoruz.

analitik Bakış Açısı

Eğer mesleki başarı kalıcı temeli olan analitik düşünme, stratejik iletişim ve liderlik becerilerini edinmelerine yardımcı olacaktır düşünce liderleri ve sanayi uzmanları, dünya standartlarında bir fakülte ile meşgul olacaktır.

Bizim sıkı MBA programı bir sonraki seviyeye mevcut kariyer itmek veya vites ve yeni yönler ele alınacaktır. iş takvimi barındıran ederken - Biz yetenek ve becerilerini geliştiren bir müfredat ile, ihtiyacınız olan esnekliği sunuyoruz.

İş Tüm Dünya ile meşgul

Geniş kapsamlı eğitim sınıfta sona ermeyecek. ve potansiyel işverenler ile menkul deneyim kazanmak - - co-op ve staj programları eller üzerinde pratik içine iş teori koymak mümkün olacak.

Düzenli olarak planlanan dersler ve programlar yoluyla, meşgul olacak ve not iş adamları ve girişimciler, kurumsal arkadaşlar ve ortaklar ve kariyeri boyunca sizin için kapılarını açacak aktif meşgul mezunlar ağı ile bağlayın. Mezunlarımız kendi alanlarında lider olan ve profesyonel hayatı boyunca sizin için paha biçilmez bir kaynak vardır. dinamik bu ağa erişim. özel mezunlar iş, okul deneyimi önemli bir parçasıdır.

Bir Çevik Zihniyet

Ne bir iş lideri kılan nedir? Biz uyum ve gelişmekte olan bir iş ortamının sorunlara yanıt yeteneği olduğunu düşünüyorum.

Kariyer Hizmetleri Merkezi belirlemek ve en uygun kariyer seçeneklerini keşfetmek, staj programları ile bağlayabilir veya seçtiğiniz alanda tam zamanlı iş arazi yardımcı olacaktır.

Eğer çevik, becerikli öğrencilerin bizim farklı topluluğa katıldığınızda, size kişisel ve profesyonel başarının bir ömür boyu ihtiyacınız olan zihniyet ve becerilerini geliştireceklerdir.

Konumlar

  • USA Online, Amerika Birleşik Devletleri

sorular