Keystone logo
Napa Valley Wine Academy WINE 201 - DÜNYA ŞARAPLARI ONLINE COURSE ™
Napa Valley Wine Academy

WINE 201 - DÜNYA ŞARAPLARI ONLINE COURSE ™

Napa, Amerika Birleşik Devletleri

Request duration

Ingilizce

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Tanıtım

Şarap gizemle örtülmemeli ve bilgi ulaşılamaz hissetmemelidir! Bu kurs, şarap dünyasını keşfetmeye devam etmeye hazır orta seviyedeki öğrenciler için mükemmeldir. Wine 201, Wine 101'in kaldığı yerden devam ediyor ve fermantasyonun temellerinden köpüklü şarap stillerine kadar çok çeşitli konuları kapsıyor.

Bu kurs, hem meraklılara hem de profesyonellere dünya şaraplarının kapsamlı bir temelini sağlamak için tasarlanmıştır. Wine 201, her biri temel konuları tanıtan ve geniş bir şarap bilgisi tabanı oluşturan 5 modüle bölünmüştür. İnfografikler ve haritalar, bir dizi şarap bilgisini erişilebilir ve kolayca sindirilebilir hale getirmeye yardımcı olur.

Büyüyen bir bölgenin ikliminin ve topografyasının bir şarabın stili, şarap üretim yöntemleri ve popüler ve daha az bilinen üzüm çeşitlerinden yapılan şarap üzerindeki etkisini keşfetmeye hazır olun. Kurs% 100 kendi hızınıza göre belirlenir, tam 12 aylık sınırsız erişim hakkınız vardır ve sonunda sertifikanızı alabilmeniz için isteğe bağlı bir sınav vardır! Önkoşul yoktur, ancak Wine 101 veya eşdeğer bilgi şiddetle tavsiye edilir.

Okul Hakkında

sorular