Keystone logo
Northeastern Illinois University

Northeastern Illinois University

Northeastern Illinois University

Tanıtım

NEIU tutkunuzu hayata geçirin.

Northeastern Illinois University , 7.000'den fazla öğrenciden oluşan konuksever bir topluluğa sahip, Amerika Birleşik Devletleri'nin en çeşitli üniversitelerinden biridir. Küçük sınıflar, geleceği şekillendirecek fikirleri keşfetmenize ve geliştirmenize yardımcı olacak mükemmel fakültemizle yakın çalışacağınız anlamına gelir. Eleştirel düşünmeyi, değişime adapte olmayı, problemleri çözmeyi ve seçtiğiniz alanda lider olmayı öğreneceksiniz - işverenlerin istediği nitelikler.

134919_AA-honors-students-11.jpg

Northeastern'in 67 dönümlük Ana Kampüsü, Illinois, Chicago'nun Kuzeybatı Tarafındaki güvenli bir yerleşim bölgesinde yer almaktadır.

Dünyanın en büyük şehirlerinden biri olan Chicago, iş, teknoloji, sanat, yemek, mimari ve spor için önemli bir yer.

134922_download-9.jpg

Chicago'nun çeşitliliği, NEIU sadece yürüme mesafesinde olan mağazalara ve restoranlara yansır, böylece NEIU yiyeceklerden ve diğer eşyalardan asla uzakta olmayacaksınız. Northeastern, öğrencilere her iki dünyanın en iyisini sunar - Chicago'nun sunduğu tüm hizmetlere erişim ve koşuşturmacasından uzaklaşmak.

Bir Bakışta Üniversitemiz

140592_about_graphicsFall20-02.png

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

Konumlar
  • 5500 N. St. Louis Ave. Chicago, IL 60625, 60625, Chicago

sorular