We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

The New England School of English On-Line

The New England School of English On-Line

The New England School of English On-Line

Tanıtım

bizim felsefemiz

The New England School of English'in felsefesi, İngiliz dili ve kültürü eğitiminde en iyisini sağlamaktır: sıcak ve destekleyici bir ortamda en yüksek kalitede entelektüel olarak zorlayıcı bir program sağlamaktır. Kısacası amacımız, İngilizce öğrenmek için olağanüstü bir fırsat sağlamaktır.

Neden NESE ?

Komple Dilsel ve Kültürel Daldırma

NESE te öğrenciler dilden daha fazlasını öğrenir; Amerikan kültürünü de öğreniyorlar. Öğrencilerimiz hızla başarılı oluyor çünkü yoğun İngilizce dil eğitiminin tam bir kültürel deneyimle birleştirilmesi dil öğrenimini en üst düzeye çıkardığını kanıtladı. NESE yılında, öğrenciler gündüzleri yoğun derslere katılır ve akşamları evlerine, bir Amerikan aile yanında ya da yurtta kalma fırsatına sahip olurlar. Tüm gün, her gün, yoğun programımız öğrencileri mümkün olan en hızlı dil öğrenimi için bir fırsat sağlayarak Amerikan dili ve kültürüyle tanıştırır.

Mükemmel Öğretmenler

Olağanüstü itibarı nedeniyle NESE , Harvard, Yale ve Columbia da dahil olmak üzere ABD'deki en iyi üniversitelerden bazılarında hem lisans hem de ileri derece derecesine sahip öğretmenleri cezbeder. Öğretmenlerimizin derecelerini nerede aldıklarına bakılmaksızın, NESE öğretmenleri, yüksek düzeyde uzmanlıkları ve kendilerini adamaları nedeniyle NESE de öğretmenlik yapmak üzere seçilmiş, olağanüstü öğretim deneyimine sahip dinamik profesyonellerdir.

Küçük Sınıflar

Ortalama sınıf mevcudumuz 12 öğrencidir. Küçük sınıflar, canlı tartışmalar, sık öğrenci katılımı ve yoğun öğrenci-öğretmen etkileşimi sağlar.

Haftada Beş Gün Yoğun ve Yarı Yoğun Programlar

Öğrenciler her gün 9:00-3:15 saatleri arasında NESE Yoğun Programına veya her gün 9:00-12:00 saatleri arasında NESE Yarı Yoğun Programına katılma seçeneğine sahiptir. Her iki program da 10 seviyeli dil ve kültür eğitimi, tüm NESE tesislerine tam erişim ve yurtta veya aile yanında konaklama seçeneği sunar.

Seçmeli ve Okul Sonrası Dersler

Yoğun akademik derslerimize ek olarak, öğrencilerimiz hedeflerine daha hızlı ulaşmalarına yardımcı olmak için seçmeli ve okul sonrası dersleri seçebilirler. Seçmeli ve Okul Sonrası Kurslar arasında TOEFL® Hazırlık, İş İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, Telaffuz ve Üniversite Hazırlığı yer alır. NESE ileri düzeydeki öğrenciler ayrıca Harvard Extension School'da ve diğer bölge kolejlerinde kendi özel ilgi alanlarında kurslar alabilirler. (Bir NESE Okul Sonrası Kursunun gerçekleşmesi için beş öğrencinin kaydolması gerektiğini lütfen unutmayın.)

Resmi Transkriptler ve Sertifikalar

Her oturumun sonunda, her beceri alanındaki İngilizce yeterliliğiniz ve akademik başarınız hakkında bilgi veren bir NESE transkripti alacaksınız. Ayrıca, programımıza katıldığınız için bir NESE Katılım Sertifikası alacaksınız ve NESE adlı en ileri seviyeyi başarıyla tamamladığınızda, size NESE Diploması verilecektir. Ek olarak, akademik mükemmelliğe ulaşırsanız, "Onur Öğrencisi" olarak tanınacaksınız. Resmi NESE transkriptinizde bunun bir notu görünecektir.

İdeal Bir Şehir, İdeal Bir Üniversite Ortamı

NESE Cambridge'deki Harvard Meydanı'nın merkezinde, Harvard Üniversitesi'nin bitişiğinde yer almaktadır. Harvard Meydanı, öğrenci etkinliklerinin odak noktasıdır ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en ilginç ve dinamik öğrenci merkezlerinden biridir. NESE tren ve otobüs istasyonlarına sadece 100 metre ve Boston şehir merkezine 10 dakika uzaklıktadır. Ayrıca harika kayak, okyanus yelkeni ve güzel, tarihi Cape Cod'a iki saatten daha az bir mesafedeyiz.

Esnek zamanlama

Yıl boyunca 12 farklı zamanda başlayan 4 haftalık yoğun seanslar sunuyoruz. Bu, İngilizce eğitiminize programınıza en uygun zamanda başlayabileceğiniz anlamına gelir.

Önceden Konaklama Düzenlemeleri

Yıl boyunca, öğrenciler bir Amerikan aile yanında ya da yurtta yaşamayı seçebilirler. NESE öğrenciler kendi ülkelerinden ayrılmadan önce tüm barınma düzenlemelerini yaptığı için, ister aile yanında ister yurtta yaşamayı seçsinler, öğrenciler havaalanından doğrudan yeni evlerine gidebilirler. NESE herhangi bir konaklama düzenlemesi yapmak için hiçbir ücret talep etmez.

Profesyoneller İçin Bir Program

NESE müfredatının esnekliği nedeniyle, profesyoneller almak istedikleri dersleri seçebilirler. Bu, çalışmaları yoğun müfredatımızı takip etmelerine izin vermeyen profesyoneller için idealdir. Düzenli yoğun programımıza ek olarak, özel eğitim ve NESE seçmeli kurslar, profesyoneller için NESE deki seçeneklerden bazılarıdır.

Öğrenciler İçin Bir Program

Yoğun müfredatımız, öğrencilerin akademik hedeflerine olabildiğince çabuk ulaşmalarına yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Yoğun derslerimize ek olarak, bir TOEFL® Hazırlık kursu, her ay Kurumsal TOEFL® sınavı ve bir Üniversite Hazırlık kursu sunuyoruz. Ayrıca kapsamlı eğitim danışmanlığı ve üniversiteye yerleştirme hizmeti, öğrencilerin Amerika Birleşik Devletleri'nde gelecekteki eğitimlerini planlamalarına yardımcı olacak bir üniversite kaynak kitaplığı ve TOEFL® almadan bölge üniversitelerine kabul imkanı sunuyoruz.

Ücretsiz Danışmanlık ve Hizmetler

Ücretsiz hizmet yelpazemiz kapsamlıdır: varış öncesi konuta yerleştirme, üniversite danışmanlığı ve yerleştirme, NESE bilgisayar olanaklarından yararlanma, sınırsız NESE e-posta ve internet kullanımı, NESE transkript ve sertifikalar ve danışmanlık dünya çapında deneyimli temsilcilerimiz.

Konumlar

  • Cambridge

    Harvard Square 36 John F. Kennedy Street

sorular