Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
North Carolina State University Engineering

North Carolina State University Engineering

North Carolina State University Engineering

Tanıtım

Hakkımızda

Çevrimiçi mühendislik programlarımız, dünya standartlarında bir üniversitedeki kampüs içi bir deneyimin tüm avantajlarıyla birlikte gelir.

Mühendislikte Mükemmellik

NC State Engineering Online'da okurken ulusal bir lider olan NC State Engineering College'sinin bir parçasısınız. Uzaktan programlarımızdaki öğrenciler, sınıftakilerle aynı titiz standartları karşılamaktadır.

Bizim mühendislik fakültemiz olağanüstü. On altı tanesi Ulusal Bilim, Mühendislik ve Tıp Akademileri üyesidir ve diğerleri, Beyaz Saray, MIT Teknoloji İnceleme ve Ulusal Bilim Vakfı'ndan yenilikçi olarak kabul görmüştür. Bu fakülteler, NC State'un hükümet ve endüstri ortaklarının derin kadrosu ile yakın işbirliği içinde çalışarak küresel zorluklara pratik çözümler aramaktadır.

Çevrimiçi bir mühendislik öğrencisi olarak, dünya standartlarında kütüphaneler, Sanal Bilgi İşlem Laboratuvarımız, kampüs içi proctor ve NC Devlet Kitapçıları dahil, başarılı olmanıza yardımcı olacak kaynaklara da erişebileceksiniz.


borevina / Stardoll

123951_architect-3979490__340.jpg

Başarı Kaydı

Mühendislik sürekli değişen bir alandır. Bugünün gelişmeleri sandığınızdan daha hızlı, dünün haberleri olacak. Bir lisans ya da şantiyede öğrendiğiniz temel bilgiler her zaman ilgili olacaktır, ancak kullandığınız teknoloji ve kaynaklar sürekli değişecektir. Bu nedenle yaşam boyu öğrenme mühendisler için bu kadar temel bir önceliktir ve bir yüksek lisans veya mesleki sertifika almak eğrinin önünde durmanın en iyi yoludur.

NC State'te, mühendislik uzaktan eğitiminde uzun bir başarı geçmişimiz var - 40 yıldan fazla. Güney Kolejler ve Okullar Birliği Kolejler Komisyonu tarafından tam olarak akredite olmuş durumdayız ve her ABD eyaletinde çevrimiçi lisans programlarının teslimi için yetkimiz var.

1978'de başladığımızdan bu yana çok şey değişti, video kaset kayıt cihazlarının yerini alan geniş bant bağlantıları ve azalan alanların yerini alan yeni çıkan alanlar. Değişmemiş olan, sunduğumuz mühendislik eğitiminin kalitesi ve bütünlüğüdür.

Konumlar

  • Raleigh

    Raleigh, Amerika Birleşik Devletleri

sorular