We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© BIMM University
Northumbria University Online

Northumbria University Online

Northumbria University Online

Tanıtım

Northumbria Üniversitesi'nde Uzaktan Eğitim

Akademik ve araştırma mükemmelliği konusunda küresel bir üne sahip, dünya sıralamasında* en hızlı yükselen Birleşik Krallık Üniversitesine katılın.

Northumbria Üniversitesi, yeni düşünceyi takip eden ve yarının zorluklarını doğrudan çözmek için yeni çözümler bulan yenilikçi, öncü bir üniversitedir. Birleşik Krallık'ın En İyi Genç Üniversitesi (Times Higher Education'ın 2020 Genç Üniversiteleri Sıralaması) olarak, içinde yaşadığımız dünyayı dönüştürmek için yenilikçileri, vizyonerleri ve değişim yaratanları güçlendiriyoruz.

QS Stars tarafından hem öğretim hem de istihdam edilebilirlik için 5 yıldızla derecelendirilen ve en son Öğretim Mükemmelliği Çerçevesinde Gümüş ile ödüllendirilen Newcastle Upon Tyne (Birleşik Krallık), Londra ve Amsterdam'daki kampüslerimizden bir dizi son teknoloji lisans ve yüksek lisans derecesi sunuyoruz ve uzaktan eğitim yoluyla çevrimiçi.

Uzaktan eğitim kurslarımız, dünyanın neresinde olursanız olun etki yaratmak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri geliştirmenize yardımcı olmak için çevrimiçi öğrenme uzmanlarıyla ortaklaşa tasarlanmıştır. Hepsi, kampüs içi tekliflerimizin kalitesine ve düzeyine uygun kurs içeriği ile başarılı olmanıza yardımcı olmak için ustalıkla yapılandırılmıştır.

*Dünya Üniversite Sıralaması 2020

Senin Kursun, Senin Yolun

Northumbria Üniversitesi uzaktan eğitim öğrencisi olarak şunları yapacaksınız:

 • Öğrendiklerinizi hayatınıza ve çalışma programınıza uydurarak istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman çalışma özgürlüğüne sahip olun.
 • E-Öğrenim portalımız Blackboard Ultra aracılığıyla akademik materyallere, araştırma ve çalışma araçlarına 7/24 erişimin keyfini çıkarın.
 • Daha sonra tekrar izleyebilmeniz için kaydedilen sanal seminerler sırasında eğitmenlerinizle doğrudan etkileşim kurun.
 • Düzenli etkileşimli tartışmalar ve grup projeleri sırasında dünyanın her yerinden benzer düşünen öğrencilerle işbirliği yapın.
 • İlk günden mezuniyete kadar size yardımcı olacak bir Öğrenci Başarı Danışmanının desteğinden yararlanın.
 • Modül modül taksitler halinde ödeyerek ücretlerinizin maliyetini dağıtabilirsiniz.
 • Ocak, Nisan, Temmuz ve Ekim aylarında alımlarla, yılın ne zaman başlayacağınızı seçin.

Uzaktan Eğitim Kurslarımız

 • Dijital Pazarlama Yüksek Lisans

Daha fazlasını keşfet

Bu formu doldurun ve Üniversitenin kabul ekibi tüm sorularınızı yanıtlayacaktır.

Öğrenci Görüşleri

Konumlar

 • Newcastle upon Tyne

  Newcastle upon Tyne, Birleşik Krallık

  sorular