Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Northwestern Kellogg School of Management

Northwestern Kellogg School of Management

Northwestern Kellogg School of Management

Tanıtım

Northwestern Üniversitesi'ndeki Kellogg İşletme Okulu, güçlü organizasyonlar inşa eden cesur liderleri eğitmeye ve onlara ilham vermeye adanmıştır. Büyüme, sektörler, pazarlar, ülkeler ve ekonomiler genelinde her lider ve kuruluşun karşılaştığı bir zorluktur. İş düşüncesi liderliğine ve canlı topluluk liderliğindeki kültüre özgün bir yaklaşımla Kellogg, kalıcı değer yaratmak için pazarların gücünü akıllıca kullanan cesur, azimli ve destekleyici liderler geliştirir.

Northwestern Üniversitesi'ndeki Kellogg School of Management, sınıfının en iyisi çevrimiçi eğitim deneyimi yaratmak için GetSmarter ile işbirliği yapıyor: doğrulanabilir yetkinlikler sunan programların tasarımından öğrencilerin kişiselleştirilmiş, insan aracılı desteğe kadar.

Çevrimiçi programlar yelpazesi, ünlü Northwestern Kellogg fakültesi ve bir dizi endüstri uzmanı tarafından, iş düşüncesi liderliğine farklı bir disiplinler arası yaklaşımla yönetilmektedir. Bir programı başarıyla tamamlayan öğrenciler, kendilerini rekabetçi çalışma ortamında ayırmaya yardımcı olacak resmi bir sertifika ile ayrılırlar.

Programlar

Northwestern University'deki Kellogg School of Management ayrıca şunları sunar:

  • Dijital Operasyon Yönetimi
  • Liderler için İş Hukuku
  • Stratejik Değişim Yönetimi

Temas

+1847440 3906
[email protected]

Konumlar

  • Evanston

    2211 Campus Drive, , Evanston

sorular