Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Northwestern University - School of Professional Studies

Northwestern University - School of Professional Studies

Northwestern University - School of Professional Studies

Tanıtım

170'den fazla ülkede 4 Milyondan fazla öğrenci ile BYJU'S grubunun bir parçası olan Great Learning, teknoloji, veri genelinde harmanlanmış, sınıf ve tamamen çevrimiçi modlarda sektörle ilgili programlar sunan profesyonel ve yüksek öğrenim için lider bir küresel edtech şirketidir. ve iş alanları. Bu programlar, Stanford Executive Education, MIT Professional Education, The University of Texas at Austin, NUS, IIT Madras, IIT Bombay ve daha fazlası gibi en iyi kurumlarla işbirliği içinde geliştirilmiştir.

Görevimiz

Dijital Ekonomide kariyer başarısını sağlamak

Hindistan'ın en büyük profesyonel öğrenim şirketi ve 170'den fazla ülkede küresel bir ayak izi olarak, dünyanın dört bir yanındaki profesyonelleri yetkin ve geleceğe hazır hale getirme görevindeyiz.

Son 7 yılda, Microsoft, Amazon, Adobe, American Express, Deloitte, IBM, Accenture, McKinsey gibi önde gelen şirketlerde başarılı kariyer ilerlemesi elde edebilen binlerce profesyonel ile dünya çapındaki profesyonellere öğrenim sağlamayı başardık. daha fazla.

Bizim hikayemiz

2021 - BYJU'nun grubuna katılmak

Önyükleme yapılmasına rağmen muazzam bir büyüme ve kâr elde ettikten sonra, bu yıl dünyanın en iyi edtech organizasyonlarından biri olan BYJU'S ile el sıkıştık. Diğerlerinin yanı sıra Deakin Üniversitesi, Singapur Ulusal Üniversitesi, IIT-Roorkee, IIIT-Delhi, Shiv Nadar Üniversitesi ile işbirliği yaptık ve yeni programlar başlattık ve platformumuzda 4 Milyondan fazla öğrencinin becerilerini geliştirme konusunda rekor bir dönüm noktasına ulaştık. Ayrıca Entrepreneur India tarafından 'Yılın En İyi Çevrimiçi Beceri Sağlayıcısı' ödülüne layık görüldük.

2020 - Northwestern Üniversitesi İşbirliği

Bu bizim için çok önemli bir yıldı. Birden fazla uluslararası program başlattık ve küresel ayak izimizi 140'tan fazla ülkeye genişlettik, bu da bizi dünyanın en büyük profesyonel öğrenim şirketlerinden biri haline getirdi. Ayrıca Northwestern Üniversitesi ile yeni bir ortaklığa başladık.

2019 - Uluslararası Üniversite İşbirliği

Bu yıl portföyümüzü, Stanford Executive Education ile işbirliği yaparak Siber Güvenlik ve Tasarım Düşüncesi programlarıyla çeşitlendirdiğimizi gördük. Ayrıca AI ve Analytics'te özel olarak uyarlanmış programlarla kıdemli liderler için tekliflerimizi genişlettik. Öğrencileri ve mezunları ülkedeki en iyi şirketlerle buluşturmak için amiral gemisi kariyer girişimimiz GL-Excelerate'i başlattık.

2018 - Texas McCombs ile Ortaklık

Amiral gemisi programımızın 50. partisini Business Analytics'te başlattık ve uluslararası lansmanı için Austin'deki Texas Üniversitesi, McCombs School of Business ile ortaklık kurduk. Ayrıca Bulut bilişim, DevOps, Tam Yığın Geliştirme, Veri Bilimi, Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi alanlarında 6 yeni programı kullanıma sunduk. Bu girişimler sayesinde, programlarımız aracılığıyla 5000'den fazla çalışan profesyonelin hayatını ve kariyerini etkiledi.

2017 - 2 milyon öğrenme saati

Great Learning, fazlasıyla veriye dayalı bir dünyada her profesyoneli geleceğe hazır hale getirme arayışımızda 2 milyon öğrenme saatini (ve giderek artan) başarıyla gerçekleştirdi. En yeni programımız PG Programı – Büyük Veri (PGP-BDA), Bangalore, Haydarabad ve Chennai'de başlatıldı.

2016 - 6 yeni şehre genişleme

Great Learning, kanatlarını Chennai, Bangalore, Gurgaon, Pune, Mumbai ve Hyderabad dahil olmak üzere 6 büyükşehir merkezine genişletiyor. Yönetimde PG Programı ve BACP (İş Analitiği Sertifikasyon Programı) olmak üzere iki yeni program başlatıldı. Programlarımız aracılığıyla 1000'den fazla çalışan profesyonelin hayatını ve kariyerini etkiliyoruz.

2015 - 1. sırada yer alan program

PG Programı – Business Analytics (PGP-BABI), Analytics India Magazine, Outlook, Business Standard vb. tarafından ülkedeki en iyi analiz programı olarak listelenmiştir. Bu, iki yıl üst üste devam ediyor ve numerouno statüümüzü korumak için çok çalışıyoruz.

2014 - İlk program başlatıldı

İş Analitiğindeki (PGP-BABI) amiral gemisi programımız 3 şehirde başlatıldı – Chennai, Bangalore, Gurgaon. Ekip, programı sektörle son derece ilgili, kapsamlı ve titiz hale getirmek için fakülte, endüstri liderleri, mezunlar ve öğrencilerle yakın işbirliği içinde çalışır.

2013 - Başlangıç

Mohan Lakhamraju ve Hari Nair, ülkedeki her çalışan profesyoneli veri konusunda yetkin kılma hayallerini gerçekleştirmek için Great Learning'i kurdu. Program geliştirme ve pazar araştırması kısa bir süre sonra başlar.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Chicago

    East Chicago Avenue,339, 60611, Chicago

    sorular