Keystone logo
Nova Southeastern University

Nova Southeastern University

Nova Southeastern University

Tanıtım

NSU'nun ana kampüsü, Florida ve Porto Riko etrafındaki yerler ile Büyük Fort Lauderdale'de yer almaktadır. Bölgenin akademik ve araştırma merkezinin kalbinde ve dünyanın en iyi plajlarından birkaç dakika uzaklıkta bulunuyoruz. Dünya çapında 26.000'den fazla öğrenci ve 152.000 mezunu ile, ülkenin her köşesinde Shark Friends'i bulacaksınız - ve ötesinde.

İşte, öğrencilerin NSU'yu seçmelerinin nedenlerinden bazıları.

 1. Küçük sınıflar size profesörlere bire bir erişim sağlar.
 2. Canlı kampüs hayatı, NCAA Atletizm, sosyal ve profesyonel organizasyonlar, kültürel aktiviteler ve sağlık ve zindelik içerir.
 3. 2018 yılında ulusal üniversiteler arasında en iyi 200 en iyi kolej bulunmaktadır.
 4. Tıp, hukuk, psikoloji, iş, eğitim, eczacılık, diş hekimliği ve diğer alanlarda prestijli yüksek lisans programları.
 5. Farklı bir öğrenci nüfusu, beş kıtadan 116 ülkeden 1200 uluslararası öğrenciye sahiptir.
 6. Son teknolojiye sahip tesisler arasında en yeni sınıf teknolojisi, gelişmiş laboratuvarlar ve en iyi araştırma kütüphaneleri bulunmaktadır.
 7. NSU mezunlarının çoğu, NSU veya diğer üniversitelerde yüksek lisans, doktora veya profesyonel dereceler almaya devam ediyor. Lisans öğrencileri tıp, oşinografi, kanser, psikoloji, diş hekimliği ve otizm gibi alanlarda NSU araştırmalarına katılırlar.
 8. Öğrenciler, çoğu NSU kampüsünde düzenlenen çok sayıda topluluk etkinliğine katılarak ilişkiler kurarlar. Güzel ana kampüsümüz Fort Lauderdale plajına, South Beach'e, Las Olas gece hayatına ve Everglades'e sadece birkaç dakika uzaklıktadır.


© Nova Southeastern University

141742_UR_20171108_0050.jpg

Konumlar

 • Fort Lauderdale

  3301 College Avenue, 33314, Fort Lauderdale

sorular