We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

NYU Tisch School of the Arts

NYU Tisch School of the Arts

NYU Tisch School of the Arts

Tanıtım

Film Yapımı Öğrenmenin Yeni Bir Yolu

İşbirlikçi kurslarımız çevrimiçi film eğitimini yeniden tanımlıyor. Dinamik, etkileşimli bir platform tarafından desteklenen, yeni beceriler öğrenecek ve NYU fakültesinden proje geri bildirimi alacaksınız.

Tutkularınıza ve programınıza göre hazırlanmış uzman liderliğindeki 6 haftalık kurslar

  • Portföyünüzü Başlatın: Eğlenceli ve odaklı kurslarımız, öğrencilerin dikkat çekici kısa filmler ve senaryolar oluşturmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır - rehberlik, destek ve teknik bilgiler sağlar.
  • Oluştur ve Bağlan: Hedeflerinizi tartışmak, zorlu sınıf tartışmalarını desteklemek ve projeleriniz hakkında önemli geri bildirim almak için fakülte ile bire bir buluşacaksınız.
  • Yeni Bir Öğrenme Platformu: Yeni platformumuz, gerçek zamanlı geri bildirim, canlı video toplantıları, akran işbirliği ve daha fazlasını destekler. Personel, platformla ilgili her türlü soruyu yanıtlamak için hazırdır.

Dinamik Kurslar

Tisch'in ünlü film okulu müfredatına göre modellenmiş ve pek çok çevrimiçi programın kişisel olmayan deneyiminden kaçınmak için oluşturulmuş kurslarımızın her biri haftalık bireysel ve ortak ödevler içerir.

Size zamanlama esnekliği sunmak için tasarlanan fakülte ve sınıf arkadaşlarınızla canlı görüntülü toplantılara katılacaksınız.

Tisch fakültesi tarafından verilen ve gerçek hayattaki film yapımcıları tarafından hazırlanan video konferanslar, öğrencilerin materyali kendi hızlarında keşfetmelerine olanak tanır.

Harika işler yaratmak ve bol miktarda rehberlik almak için ilham alacaksınız.

Not: Sinematografinin Temelleri için bazı özellikler mevcut değildir

Öğrenci Görüşleri

kabul

Konumlar

  • New York

    721 Broadway, , New York

sorular