Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Oakland City University

Oakland City University

Oakland City University

Tanıtım

çevrimiçi Programlar

Oakland City University her zamankinden daha kolay istediğiniz derecesi, yaşamak olursa olsun kazanmak için yapar. Lisans ve yüksek lisans online lisans programlarının bizim geniş bir seçim değil, sadece size sınırsız kariyer seçenekleri sunar, aynı zamanda uygun bir maliyetle daha kısa sürede kişisel ve profesyonel hedeflerine ulaşmasını sağlar. OCU, biz daha da maliyetlerini düşürmek için, diğer kolej ve üniversitelerde kabul transferi kredileri yanı sıra tam önceki deneyim değerlendirmelerinin miktarını iki katına kadar kabul.

Online derece kapsamlı listesini görüntüleyebilir ve bizim rahat 5 haftalık sınıf rotasyon ve esnek online teslimat Kariyerinin bir sonraki seviyeye götürecek nasıl bakın.

KAFA OCU Vakfı özünde liberal sanat ve bilim eşsiz bir eğitim sağlamak için bir taahhüttür. Bu geniş eğitim deneyimi sorunları ve bugün konularda sınıfta öğrenilen ilkeleri uygulamak için gerekli bilgi ile hazırlar.

KALP kalp bağlantısı olmadan başın hazırlık amacıyla bir kişi boşluk bırakır. Üniversite bireyin ruhsal oluşumu öğrencinin başarısı için kritik olduğuna inanmaktadır. Genel Baptist mezhep geleneğinde zengin OCU kendi inançlarını araştırmak ve onlar gerçekten inandığımız bir anlayış ve sözlü inançlarını ifade etme yeteneğini geliştirme fırsatı öğrencileri, öğretim üyeleri ve personel sunmaktadır.

ELLER uygulamak yeteneği olmadan Bilgi akademik egzersiz biraz daha fazla olur. OCU Vakfı öğrencilere eski basın imanları ve bu tür uluslararası görev gezileri ve toplum hizmeti olarak güdümlü yanıtları akademik başarıları fırsatı verir.

NEDEN OCU ONLINE TERCİH?

HIZLANDIRILMIŞ Oakland City Üniversite dersleri ya 5 ya da 8 hafta sürmektedir. Birden fazla başlangıç ​​tarihleri ​​ile kolayca programınıza uygun şekilde eğitim ayarlayabilirsiniz.

UYGUN herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde çalışma. Bizim online programlar kolay olursa olsun nerede en iyi inanca dayalı eğitim almak için yapmak.

YÜKSEK KALİTE Bizim sıcak inanç temelli topluluğuna katılmak ve dünya çapında profesyonel bir ağa erişim hakkına sahiptir.

EKONOMİK OCU maliyetli Hıristiyan eğitim vermektedir. Bizim online programlar ile seyahat giderleri tasarruf ve iş çıkarmak zamanı azaltabilir.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Oakland City

    138 North Lucretia Street Oakland City, Indiana 47660, 47660, Oakland City

sorular