Keystone logo
© Ohio University
Ohio University Online

Ohio University Online

Ohio University Online

Tanıtım

Eğitiminiz söz konusu olduğunda, esneklik önemlidir. Bu nedenle OHIO'da yalnızca çevrimiçi bir program seçebilirsiniz. OHIO Online™ aracılığıyla derecenizi tamamlamak için çok çeşitli sertifikalar veya önlisans programları, hızlandırılmış lisans dereceleri veya yüksek lisans programları arasından seçim yapın

Hangi programı takip etmeye karar verirseniz verin, fakültemiz sizi yükselmenize yardımcı olmaya adamıştır. İster vardiyalar arasında kafede çalışıyor olun, ister evden çok çalışıyor olun, OHIO'nun gurur duyduğu bireysel ilgiyi bekleyebilirsiniz. Öğrencilerimizi her zaman ilk sıraya koyarız ve sonuçlar kendileri için konuşur.

Aradığınız programlar bizde

Çevrimiçi programlarımız kullanıcı dostu, kişiselleştirilmiş ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. 6 çevrimiçi önlisans programı, 6 lisans tamamlama programı, 7 tam lisans programı veya 35'ten fazla çevrimiçi lisans programı arasından seçim yapın. Bunlar, çevrimiçi kurslar, basılı kurslar veya bağımsız öğrenme kurslarının bir kombinasyonunu içerebilir.

akreditasyonlar

AACSB Akreditasyonlu

Konumlar

  • Athens

    Athens, Amerika Birleşik Devletleri

    sorular