Keystone logo
Online Marketing Institute

Online Marketing Institute

Online Marketing Institute

Tanıtım

Dijital pazarlamaya özel olarak odaklanan Online Marketing Institute ( OMI ), sizi oyunun bir adım önünde tutmak için size en son pratik, gerçek dünya bilgilerini sunmak için benzersiz bir şekilde konumlandırılmıştır. Meşgulsün. Bu nedenle, programınıza göre işten, evden veya mobilden erişebileceğiniz, oldukça odaklanmış 5-10 dakikalık dersler geliştiriyoruz.

Geniş kapsamlı müfredatımız, aynı zamanda istisnai öğretmenler olan konu uzmanları tarafından öğretilen en önemli dijital konulara yeni yaklaşımlar sağlar. Böylece sadece güncel kalmakla kalmaz, ilham verici kalırsınız.

Online Marketing Institute , yeterlilik ve bilgi boşluklarını değerlendirmek için sizinle birlikte çalışır. Çalışanların iş büyümesini sağlayan kritik taktik ve stratejilerde ustalaşmasına yardımcı olmak için bir eğitim programı hazırlayacağız.

Dijital Pazarlama Eğitimi ile ekiplerinizi dijital pazarlama araçları, taktikleri ve stratejileri konusunda eğitebilirsiniz. Sektör liderleri, günümüzün en önemli ve ilgili dijital pazarlama konularında video mikro dersler veriyor. Tamamen özelleştirilebilir ve markalı portal, bölgeye, departmana veya bireye göre işletmeniz için doğru olan içeriği ve öğrenme Pathways seçmenize olanak tanır. Raporlama panosu, Dijital Teşhis IQ ve diğer katılım araçları, bilgi boşluklarını belirlemenize ve ekibinizin ilerlemesini izlemenize olanak tanır.

Özel Eğitim, iş gücünüze veya müşterilerinize, işletmenizin ihtiyaçlarını karşılamak için tamamen özelleştirilmiş özel bir öğrenme portalında isteğe bağlı video eğitim sağlar. Müşteri sadakatini artırarak, müşterilerinizi gerçekten anladıklarından ve maksimum potansiyeline kadar kullandıklarından emin olmak için onları ürününüz konusunda eğitin. Kendi içeriğinizi kullanabilir veya Online Marketing Institute en son eğitici tasarım yöntemlerini kullanarak sınıflar oluşturmasına izin verebilirsiniz. İzleme ve raporlama panosu, değerlendirmeler, ev ödevleri ve öğrenme yolları gibi önemli araçları dahil edebilirsiniz.

Konumlar

  • San Francisco

    San Francisco, Amerika Birleşik Devletleri

    sorular