Keystone logo
© BIMM University
Online Academies

Online Academies

Online Academies

Tanıtım

SA75 kodunu kullanarak tüm kurslarda% 75 indirim

Bir kursa kaydolmak mı arıyorsunuz?

  • Kariyerinizi Geliştirin
  • Ev Hayatınızın Bazı Unsurlarını İyileştirin
  • Yeni Bir İlgi Geliştirin

Daha sonra kapsamlı bir kurs seçkisinde mevcut olan bu Fast Track eğitim yönteminden yararlanacak ve büyük ölçüde yararlanacaksınız.

Fast Track Kursları

Bu çevrimiçi kurslar, bilginizi ve anlamanızı adım adım anladığınız sürede oluşturan modüler bir tarzda güzel bir şekilde sunulur. Bu, öğrenmeyi bir zevk haline getirir ve daha önceki herhangi bir eğitim niteliğine ihtiyacınız yoktur.

Her modülün sonunda yazılı bir ödevin bileşimi üzerinde yapabilmek yerine, çoktan seçmeli bir dizi soru vardır. Bunlar malzemeyi emmiş olmanızı sağlar ve aynı zamanda kilit noktaları hatırlamak için emin bir yöntem olarak hareket ederler. Sadece çalışma sürenizin azalması değil, ücretler de öyle.

Böyle bir sunum yöntemi, bir dizüstü bilgisayarda veya tablet bilgisayarda istediğiniz yerde ve her zaman kursunuzu incelemenizi ve başarıyla tamamlamanızı sağlayacaktır.

Bu Fast Track kursları bağımsız olarak ABC Awards QLS lisansı altında akredite edilir veya Online Academies tarafından onaylanır.

Modüllerin Değerlendirilmesinde Çoktan Seçmeli Yöntem

Tek tek modüller, bir dizi çoktan seçmeli soruları tamamlayarak değerlendirilir. Bu yöntem, her modülün ana noktalarını hafızaya alarak, kurs boyunca düzenli olarak ilerlemenizi sağlar.

Sertifikalı Dersler

Tüm modüllerin çoktan seçmeli soru değerlendirmelerini başarıyla tamamladığınızda bir Online Academies Diploması verilecektir. Bu, dersi tamamladığınızı, içindeki malzemeyi anladığınızı onaylar.

Onaylanmış Dersler

Akredite edilmiş bir kursa gitmeyi seçtiyseniz, son çoktan seçmeli soruların başarıyla tamamlanmasından sonra almak için çevrimiçi bir anket olacaktır. Bu, ABC Ödülleri Kalite Lisans Programı kapsamında bağımsız akreditasyon vermektedir.

Öğretmen Desteği

Kayıt olduğunuzda, başarılı olduğunuzdan emin olabilirsiniz, çünkü sorularınızı cevaplamak için deneyimli, nitelikli ve arkadaş canlısı bir öğretmen olacak. İletişim e-posta ile yapılacaktır.

Senin zaman!

Çalışmanızın tadını çıkarmak için kendi zamanınızı seçme özgürlüğüne sahipsiniz.

Hızın!

Kursunuzu 2 haftada tamamlayın veya 2 yıl sürün. Seçim senin.

Yatırımınız!

Sana yatırım yapma zamanı. Ve size düşük, düşük ücretlerle destek oluyoruz.

Cihazınız!

O anda sizin için kolay olanı kullanın; Dizüstü bilgisayar, tablet veya akıllı telefon.

Konumunuz!

Çalışmanızı hareketlerinize uygun şekilde yapın; Evde, seyahat ederken veya dinlenirken.

Konumlar

  • Bournemouth

    Unit 8 & 9 St Stephens Court, 15-17 St Stephens Road, , Bournemouth

sorular