Keystone logo

University of Osijek Faculty of Economics

A logo

Tanıtım

Bu yıl, Osijek İktisat Fakültesi başarılı çalışmaları elli ikinci yıldönümü ve uygun adapte tamamen yeni eğitim programlarının uygulanması sekiz yılını kutladı Bologna Anlaşması.

Bu Fakültesi Hırvatistan bu bölümünde bilim adamları ve uzmanlar eğitim önemli bir rol oynamıştır. 2013 yılına kadar, 10.316 öğrenci mezun, 345 lisansüstü uzmanlık eğitimini bitirdikten var, 691 master derecesi verildi ve 191 doktora derecesi verildi. Fakülte öğretim ve bilimsel araştırma kalitesinin Avrupa ve dünya standartlarına yakın bir özerk, çağdaş, nispeten rekabetçi bir kurum olarak kendini kurmak istiyor. Bu çabaların sonucu, özellikle canlandırılması ve eğitim programlarının farklı düzeylerde öğrencilerinin katılımını artırarak, uluslararası ve yerel işbirliği düzeyini artırarak yansıtılır.

2011 yılında, Fakülte uluslararası akreditasyon başarılı bir süreç geçiren ve verildi IQA (CEEMAN Uluslararası Kalite Akreditasyon) sertifikası program ve uygulanması, personel potansiyeli ve ekipman kalitesi yanı sıra, nihai sonuçların yüksek kalite doğruladı. Osijek İktisat Fakültesi adı da Dünyanın en iyi işletme okulları uluslararası akademik veritabanında bulunabilir. uluslararası düzeyde böyle tanınırlık bir alanda üstün başarıları için kurum ve kişilere verilir Girişimcilik, ek tanıma, UNESCO Başkanı getirdi.

2013 yılında, Fakülte aldı : 2008 standardı ISO 9001 BelgesiHangi yüksek kalitede eğitim hizmetleri ve bilimsel araştırma ve başarılı bir yönetim organizasyon sisteminin uygulanmasını sağlamak üzere Fakültenin bağlılığının teyidi olarak hizmet vermektedir.

Osijek İktisat Fakültesi olduğu gerçeğini kurulan 52 yıl önceAçıkça zengin gelenek ve Fakülte mevcut entelektüel kapasitesi güçlü itkilerden olacağını gösterir şehir ve bölge yükseköğretimin ilk kurumlarından biri olarak ve bu Osijek JJ Strossmayer Üniversitesi kurulması için yapı taşlarından biri olduğunu bir bütün olarak bölge ve Hırvatistan hem de ekonominin gelişmesi için.

Konumlar

  • Ekonomski fakultet u Osijeku Trg Ljudevita Gaja 7 , 31000, Osijek

sorular