Keystone logo
Our Lady of the Lake University Online

Our Lady of the Lake University Online

Our Lady of the Lake University Online

Tanıtım

Göl Üniversitesi Hanımefendi, San Antonio tarihi ve topluluğuyla derin bir bağlantısı olan özel bir Katolik üniversitesidir. 1895 yılında İlahi Olanak'ın Cemaati tarafından kurulan, kişisel eğitim tarzımız için bir ün geliştirdik. OLLU, 2011'den bu yana, Cumhurbaşkanının Yüksek Öğrenim Topluluğu Hizmet Onur Belgesi'ne seçildi. Öğrencilerin teşvik edici ve teşvik edici bir ortamda tam potansiyellerini geliştirmelerine yardımcı olan bir üniversitedeyiz.

Çevrimiçi lisans programlarımız, profesyonelleri kendi alanlarındaki bilginin ilerlemesine liderlik etmeye ve bilimsel katkılar yapmaya hazırlar, karar vermede ve problem çözmede en güncel bilgi ve teknolojiyi uygular, kültürel, kültürel açıdan farklı ortamlarda işbirliği içinde, üretken ve etik olarak çalışır Topluluklarının ihtiyaçlarına hizmet ederek Üniversitenin misyonuna.

OLLU, öğrencilerimizin değişen ihtiyaçlarına açık ve adanmıştır. Profesörler, her kursa zengin bilgi ve tecrübe getirir ve öğrencilere kişisel toplantılar, e-posta veya telefonla yardımcı olmak için hazırdır. Öğrenciler ilk önce OLLU'da gelir: Gerçek zamanlı deneyime sahip eğitmenlerin yanı sıra rolünüzü ve sorumluluklarınızı açıklamak için teoriden öteye giden akademik kimlik bilgileriyle öğreneceksiniz.

Konumlar

  • San Antonio

    411 S.W. 24th St., 78207, San Antonio

    sorular