We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Pacific College

Pacific College

Pacific College

Tanıtım

Pacific College , öğrencinin seçtiği meslekte profesyonel ve kişisel başarıya ulaşmak için sürekli bir entelektüel gelişim sürecini, karakter gelişimini ve akademik bütünlüğü teşvik ederek eğitimde en yüksek standartları sağlamaya kararlıdır.

Pacific College , aşağıdaki Kurumsal Öğrenme Çıktılarına kendini adamıştır: Seçilen bir meslekte başarı elde etmek için kapsamlı bir eğitimde öğrenilen bilgi ve becerilerde ustalık sergilemek ve çeşitli ve küresel bir topluluğun üyesi olarak bir kimlik oluşturmak; Ortak hedefleri gerçekleştirmek için kanıta dayalı değişimi kolaylaştırmak için profesyonellik, fedakarlık, kapsayıcılık ve işbirliği değerlerini uygulayın; Eğitim, meslek ve benlik hakkında olumlu, yaşam boyu bir bakış açısını destekleyen bilgi okuryazarlığı becerilerini gösterin.

"Eğitim bizim 'bir numaralı' önceliğimizdir." Bir 'takım' yaklaşımı kullanarak, her öğrencinin akademik ihtiyaçları benimsenecektir. Öğrenci, öğrenmenin eleştirel düşünmeye dayalı yaşam boyu süren bir süreç olduğunu anlayacaktır.

Pacific College , profesyonellik, fedakarlık, işbirliği ve kişisel ve profesyonel kimlik duygusunun değerlerinin küresel ve çeşitli bir topluluğun üyesi olarak dahil edilmenin birincil hedefleri olduğu ilerici bir öğrenme ortamı olarak kabul edilmektedir.

Pacific College , Batı Okullar ve Kolejler Birliği (WASC) Kıdemli Koleji ve Üniversite Komisyonu tarafından bölgesel olarak akredite edilmiştir.

Konumlar

 • Ontario

  Inland Empire Boulevard,3602, 91764, Ontario

  • Costa Mesa

   Red Hill Avenue,3160, 92626, Costa Mesa

   sorular