Keystone logo

Point Blank Electronic Music School

A logo

Tanıtım

Point Blank Elektronik Müzik Okulu

Genel '94 yılında Londra'da kurulan ve DJ Mag okuyucuları tarafından dünyanın en 'En İyi Müzik Prodüksiyon & DJ Okulu' olarak, Boş Nokta en üst düzeyde müzik yapma yaratıcı süreci öğretir. tesisleri ve uluslararası kabul görmüş akreditasyon, birçok başarılı mezunları Claude VonStroke, Goldie, Nicole Moudaber, Leona Lewis, AlunaGeorge Patrick Topping, Gemma Cairney, Monki, Felix Jaehn dahil olmak üzere kapılardan geçti state-of-the-art uzman eğitmenleri, kullanma - liste uzayıp gidiyor ...

Okul Londra ve Los Angeles'ta bulunan ve aynı zamanda yenilikçi online kurslar sunmaktadır. Shoreditch'teki Londra kampüs müzik prodüksiyon dersleri, ses mühendisliği, müzik iş, şarkı, radyo üretim ve DJ kursları sunmaktadır - tüm aktif müzik yapımcıları ve Grammy ödüllü şarkı sözü yazarları da dahil olmak üzere müzik endüstrisinin her alanında, gelen son derece deneyimli profesyoneller tarafından öğretti.

Ders, tüm müzik endüstrisi uzmanları ve benzeri sanatçılarla çalışmış Pharrell Williams, Büyük saldırı, Bob Marley ve Depeche Mode. Öğrenciler sınırsız erişim hakkına sahiptir state-of-the-art stüdyolarda öğrenirler. Bu 48 kanal SSL Duality Delta ve Audient masaları, Native Instruments ve Pioneer ve çok daha fazlası en son ekipman içerir.

Boş nokta HE ve Lisans kursları sunmaktadır. CertHE ve DipHE kursları, uzaktan eğitim, Middlesex Üniversitesi tarafından akredite tüm üzerinden online yapılmaktadır iken Music Production ve Ses Mühendisliği BA (Hons), Londra'da eğitim için kullanılabilir.

Okul, tüm ABD, Hindistan, Fransa, İspanya, Brezilya, Afrika ve Avustralya da dahil olmak üzere, onlarla birlikte okuyan dünyanın her yerinden gelen öğrenci bulunmaktadır. online dersler de öğrenciler dünyanın her yerinden gelen eğitim görürken tanınmış bir yeterlilik elde anlamına gelir.

1.. Boş iş Beklentiler Nokta müzik endüstrisi ile mükemmel bağlantıları tam olarak kullanılmasını sağlar. Okulun bağlantıları öğrencileri aracılığıyla Defected, Universal, BBC, durulayın, NTS, Sessiz ve de dahil olmak üzere dünyaca ünlü kuruluşlarda staj ve iş erişmek çok daha fazla. Bir sınıfın% 100 sektöründe iş bulmak için Point Blank Radyo kursları içinde bu yaygındır. Öğrenciler Radar Radyo olarak kendi istasyonları, BBC iş bulmak Kiss durulayın ve hatta başlamak için gitti. in-house plak isterlerse serbest bırakılması için kendi parçalarını göndermek mümkün öğrencilerle, iTunes, Spotify, YouTube, Beatport ve daha fazla dağıtılır. Öğrenciler ayrıca 1.5 milyondan fazla hayranları okulun YouTube kanalına ve sosyal ağlarda terfi işlerini bulabilirsiniz. Universal Records Başkanı "Evrensel Point Blank ne yaptığını destekler ve gerçek yetenek ve kararlılık göstermek öğrenciler için ilerleme yolları sağlamak için mutlu olduğunu" söylüyor.

  1. Middlesex Üniversitesi ile Ders ve Öğretim Point Blank ortakları Londra yanı sıra çevrimiçi teslim edilir onların Yükseköğretim nitelikleri kendi Lisans kursu doğrulamak için. Point Blank programları verilir ve kaliteli Middlesex Üniversitesi tarafından sağlanır. Londra'da Lisans kursuna devam Tüm öğrenciler sınırsız erişim hakkına sahiptir sanat stüdyoları devlet erişebilirsiniz. Bu SSL Duality Delta, Audient 48 Kanal, TLAudio ve Oram karıştırma masaları ve çok daha fazlasını içerir. Online CERT / DipHE bir onur derecesi bir veya iki yıl ya eşdeğerdir. Öğrenciler tanınmış nitelik kazanıyor süre müzik sektöründe deneyim kazanması için bir şans var. öğrenciler onur derecesi son yıl üzerine ilerlemesine izin - kursları başarıyla tamamlayan kazanılan krediler dünyada HE kurumları tarafından tanınır. Öğrenciler ayrıca akademik rota almadan Point Blank uzman eğitmenler, seçkin tesisler ve pratik eller öğretim tarzı yararlanabilirsiniz. Hala dersi başarı ile tamamlayan ev Point Blank Diploması elde edecektir.
  2. Uni Tesisleri Point Blank 48 kanallı SSL Duality Delta SuperAnalogue ™ konsolu ile İngiltere'de tek okuldur. imkanları çalışma 12 profesyonel stüdyo yanı sıra öğrencilerin kendi müzik üzerinde çalışmak için çalışma saatleri dışında kitap edebiliyoruz kayıt cihazları ile çeşitli 5 ek uygulama stüdyoları bulunuyor. Merkezi bir hub alanı da öğrencilerin, kendi acil sınıfların dışında olan ağ müzik üretimi, radyo sağlayan ve şarkı öğrencilerin karşılıklı yarar sitede işbirliği yapabilirsiniz sağlar. DJ Studio CDJ2000nxs, DJM2000nxs, DDJ-SX kontrolörleri, PLX-1000 turntable ve çok daha fazlası dahil olmak üzere son ekipman ile Pioneer DJ tarafından desteklenmektedir. Ses Mühendisliği öğrencileri Londra mekanları çeşitli beş canlı gösteriler çalışan yanı sıra Islington O2 Academy pratik deneyim kazanıyor deneyim elleri almak yaşa. Sen (fotoğraf turu bağlantı eklemek) Buradan bir resim turu alabilir 4. Hoxton merkezli City Life, Point Blank kalça Doğu Londra'nın merkezinde yer almaktadır. Birçok bağımsız plak ve moda mağazaları artı kulüpleri, barlar, kafeler ve gelişen canlı müzik sahnesi vardır. Old Street 10 dakikalık yürüme mesafesindedir mükemmel ulaşım bağlantıları ile ise en yakın overground istasyonu Hoxton olduğunu.
  3. Öğrenci Destek Point Blank, konaklama bulma evrak sağlanması ve bir kurs öncesi öğrencilere bağlayan destek öğrencilere yardımcı olmak için personel tayin üyesi var.
  4. Giriş Koşulları ders programı genellikle 160 UCAS puan veya eşdeğer deneyim gerektirir.

Müzik Prodüksiyon & Canlı Ses Mühendisliği Diploma 4 GCSE Sınıf C (tercih müzik ve İngilizce) en az geçer gerektirir.

Radyo Yayıncılığı Diploması için normal asgari giriş koşulları yukarıda 1 'A' Düzeyi ve Matematik ve İngilizce Dil GCSE'ler sınıfta 'C' veya bulunmaktadır.

Konumlar

  • London

  • Los Angeles

sorular