Keystone logo
Penn State Dickinson Law

Penn State Dickinson Law

Penn State Dickinson Law

Tanıtım

Penn State Dickinson Law , giderek küreselleşen bir hukuk pazarında başarılı olmak için gerekli olan doktrinel bilgi, pratik beceriler ve hukuk dışı yeterliliklerle donatılmış, mesleğe hazır avukatlar üretmeye kararlıdır. Dickinson Hukuk eğitiminin ayırt edici özellikleri, hukuk fakültesinin ilk gününden itibaren öğrencilerimizi hukuk uygulamalarına ve misafirperver ve destekleyici bir topluluğa hazırlamak için büyük ölçüde deneyimsel öğrenmeye dayanan yenilikçi bir müfredattır. 1834'te Carlisle, Pennsylvania'da kurulan Dickinson Law, Pennsylvania'daki en eski ve ülkedeki beşinci en eski hukuk okuludur. 186 yılı aşkın bir süredir, Dickinson Hukuk mezunları arasında ülkenin en seçkin avukatları, yargıçları, hükümet ve şirket liderleri ve hukuk eğitimcileri yer alıyor. 1997'de Penn State ile birleşmemiz itibarımızı, ağımızı ve ortak lisans programlarımızı genişletti - Dickinson Law'un deneyimsel eğitimde yenilikçi bir lider olarak mirasını tamamladı. Dickinson Law, öğrencilerimize uygulamalı eğitim verebilmemizi sağlamak için her LL.M'yi sınırladı. 20 öğrencide kohort. Bu kasıtlı olarak küçük sınıf boyutu, öğrencilerin öğretim üyelerinden odaklanmış ilgi görmelerini sağlar, uygulama ortamlarında öğrenmek için geniş fırsatlar garanti eder ve hukuk fakültesinin öğrencilerini rekabetçi bir pazarda istihdam sağlamak için en iyi konumlandırma vaadini yerine getirir.

Temel İlkeler Penn State Dickinson Law , kurumun değerlerini ve isteklerini yansıtan ve yönlendiren aşağıdaki temel ilkeleri benimsemiştir:

 1. Öğrencilerimize yirmi birinci yüzyılda yerel, eyalet, ulusal, uluslararası ve uluslararası düzeylerde hukuk uzmanları olarak en etkili şekilde performans göstermeleri için gerekli olan tüm somut avukatlık becerilerini sağlamak.
 2. Penn State'in dünya çapında bir araştırma üniversitesi olarak rolüyle tutarlı bir şekilde, yalnızca öğrencilerimizle değil, aynı zamanda hukuk uzmanları, akademisyenler, politika yapıcılar ve diğerleriyle paylaştığımız bilgi ve bilgelik için sürekli bir arayışa girmek.
 3. Hizmetlerimizi üniversiteye ve küresel anlayışı, öğrencilerimizin yaşamlarını ve refahını ve yaşayacakları dünyayı geliştirmek için yerel, eyalet, ulusal ve uluslararası çabalara isteyerek katkıda bulunmak.
 4. Fakülte, öğrenciler ve personel arasında ve hukuk fakültesi dışındaki etkileşimlerimizde günlük olarak bir topluluk duygusu ve karşılıklı desteği teşvik etmek için çabalamak.

Müfredat

LL.M. program, 24 kredilik, bir akademik yıl dersidir. Öğrenciler dönem başına en az 12 krediye kayıt yaptırmak zorundadır ve dönem başına 17 krediden fazla kayıt olamazlar. Programın temel kursları sizi benzersiz analitik metodolojilerimizle tanıştırır. Öğrenciler daha sonra "The Lawyer As ..." müfredatımızdan özel çalışma alanlarına bölünmüş dersler seçebilir ve ilgi alanlarına göre kişiselleştirilmiş yollar oluşturabilir. LL.M. öğrenciler, aşağıdaki uzmanlık alanlarından birinde odaklanmış bir çalışma kursu da dahil olmak üzere hukuk fakültesi müfredatında sunulan zengin bir kurs dizisine kaydolabilirler:

 • Tahkim, Arabuluculuk ve Müzakere
 • İş kanunu
 • Anayasa ve İdare Hukuku
 • Ceza Hukuku ve Prosedürü
 • Siber Hukuk, Veri Gizliliği ve Bilgi Güvenliği
 • Yaşlılık Yasası
 • Sağlık Hukuku ve Politikası
 • Fikri Mülkiyet ve Yenilik
 • Uluslararası Deneme Savunuculuğu
 • Kamu Faiz Hukuku
 • Güvenlik Yasası
 • Vergi Kanunu
 • Deneme Savunuculuğu ve Dava

LL.M. Bağımsız Çalışma ve Deneyimsel Öğrenme LL.M. öğrenciler herhangi bir dönemde 3 krediye kadar ve LL.M'nin iki yarıyılında toplam 4 krediden fazla olmayacak şekilde bağımsız çalışma dersleri alabilirler. programı. LL.M.'deki öğrenciler. program ayrıca çok çeşitli deneyimsel beceri kurslarından herhangi birini alabilir. Akademik İşler Dekan Yardımcısı'nın onayı ile LL.M. öğrenciler ayrıca hukuk fakültesinde sunulan pro bono deneyimsel öğrenme kurslarına da kaydolabilirler. LL.M. Müfredat Uygulamalı Eğitim için uygun olan veya ABD'de çalışma izni olan öğrenciler de staj programlarına kaydolabilir. Katılımla ilgili sorularınız için Emily Michiko Morris'e e-posta gönderin. Öğrenciler, bir deneyimsel öğrenme programını tamamlamak veya bir ABD baro sınavına hazırlanmak amacıyla üçüncü bir dönem yasal eğitim için kalmak için başvurabilirler.

Stajlar Dickinson Hukuk okulu, eyalet başkentinden 20 milden daha az ve Washington DC'den iki saatten daha kısa bir süre içinde bulunduğundan, öğrencilerimiz ulusal hukuk firmaları ile staj yapma fırsatına sahipler; yerel, eyalet ve federal düzeylerde hükümet kurumları; özel şirketler; ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar - ve bunu yaparken de, kentsel, banliyö ve kırsal hukuki toplulukların hissini kazanmak için.

Fakülte Dickinson Hukuk öğrencileri, avukatlar ve hakimlerden oluşan yardımcı bir uygulama fakültesi ile tamamlanan, kendine özgü ve adanmış tam zamanlı bir fakülteden öğrenirler. Önemli bir şekilde, neredeyse tüm tam zamanlı öğretim üyeleri hukuku uygulamak için yıllarını harcadılar ve pro bono dava, arabuluculuk, danışma komiteleri ve burs yoluyla hukuk mesleği ile ulusal ve uluslararası düzeyde meşgul olmaya devam ediyorlar. Fakülte, akademik ve öğretim görevlerinin tamamlayıcı olması gerektiğine inanmaktadır. İlgili bilim adamları olarak, sağlam bir teori anlayışına sahip olmanın, öğrencilerimizin giderek küreselleşen, çeşitlenen ve sofistike bir hukuk ortamında hukuk uzmanları olarak faaliyet gösterme yetenekleri için vazgeçilmez olduğunu kabul ederler. Fakülte, topluma ve öğrencilerimizin başarısını desteklemeye tamamen bağlıdır. Fakülte, moda haline gelmeden çok önce, öğrencileri planlanmış bir randevu olmadan fakülte ofislerine uğramaya teşvik eden bir açık kapı politikasını benimsedi.

Kapsayıcı Bir Toplum Çeşitliliğin herkesin eğitim deneyimini zenginleştirdiğine inanıyoruz. Farklı kültürlerin ve yaşam tarzlarının insanlarını, yeni nesil pratik avukatlar olmaya hazırlarken, onları karşılamaya kararlıyız. Kapsayıcı bir topluluk olarak, Dickinson Yasası, ırk ve etnik azınlıkları, kadınları, engelli bireyleri, LGBTQ topluluğunun üyeleri, gazileri, birinci nesil öğrencileri, yetişkin öğrencileri ve itaat, marjinalleşme veya tecrit tecrübe etmiş diğer kişileri kapsayacak şekilde geniş bir yelpazeyi tanımlar. akademik topluluklarda kimlik durumlarından dolayı. Aşağıdaki gibi çeşitli öğrenci yakınlık kuruluşlarını desteklemekten memnuniyet duyuyoruz:

 • Siyah Hukuk Öğrencileri Derneği (BLSA)
 • Latin / Bir Hukuk Öğrenci Birliği (LLSA)
 • Asya Pasifik Amerikan Hukuk Öğrencileri Derneği (APALS)
 • Askeri Hukuk Bürosu (MLC)
 • OutLAW (LGBTQ + öğrenci derneği)
 • Kadınlar Hukuku Bürosu (WLC)

Dahası, Dickinson Hukukunun temel dersleri farklı bakış açılarını birleştirir ve çeşitliliğin hukuk, yasal süreç ve uygulama ile olan ilişkisini inceler. Hukuk Fakültesi'nin müfredat önerileri ve ders dışı etkinlikleri aracılığıyla, Dickinson Hukuk öğrencileri kültürel yeterlilikler geliştirebilir ve azınlık bakış açılarını daha iyi anlayabilir.

Mezunlar Ağı Sadece Dickinson Hukuk mezunlarının bu uzun ve gururlu mirasının bir parçası olmakla kalmayacak, aynı zamanda dünyanın en büyük aktif, aidat ödeyen mezunlar ağı olan 725.000'den fazla Penn State mezunlar ağına da üye olacaksınız. Dickinson Law LL.M. tüm dünyada çalışan mezunlar.

Kariyer Hizmetleri Öğrencilerin günümüzün zorlu iş pazarında pazarlık etmelerine yardımcı olmak için Dickinson Law, geleneksel kariyer hizmetlerinin üstünde ve ötesinde bir dizi kaynak sunmaktadır. Hem Penn State hem de Dickinson Hukukundan gelen sadık mezunların geniş ağları, öğrencilerimizin arzu ettikleri mesleklerde başarılı olmalarına yardımcı olmaya adamıştır. Dickinson Hukuk mezunları, hukuk alanındaki çeşitli alanlarda ve ayrıca iş ve endüstri, hükümet ve akademi alanlarında kariyerleri ödüllendirmekten keyif alır.

Kabul Seçeneği 2

Konumlar

 • 150 South College St., Carlisle, PA 17013, , Carlisle

sorular