We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Pensacola State College Online

Pensacola State College Online

Pensacola State College Online

Tanıtım

Pensacola State College, genel olarak elektronik teknolojileri ve özel olarak da İnternet'i kullanan öğrenme etkinliklerine atıfta bulunmak için geniş bir terim olan "e-Öğrenme" yi benimsemiştir. E-Öğrenim web sitesi, Pensacola Eyalet Koleji'nin e-Öğrenim etkinliklerinin odak noktasıdır ve Pensacola Eyalet Koleji'nin Canvas adlı e-Öğrenim sistemine açılan kapı görevi görür. Pensacola State College, tümü bir e-Öğrenim bileşeni kullanan ve aşağıda açıklanan çeşitli modalitelerde kurslar sunar.

Uzaktan eğitim kursları ("çevrimiçi" kurslar olarak da adlandırılır) kampüs içi ziyaret gerektirmez ve eşzamansızdır, yani öğrencilerin dönem boyunca belirli tarihlerde veya saatlerde eğitmenleriyle çevrimiçi olarak görüşmeleri gerekmez. Uzaktan eğitim kursları, çevrimiçi kurs yönetim sistemimiz olan Canvas'ta yer alır. Uyulması gereken haftalık programları, oturum açma gereksinimleri ve ödev teslim tarihleri vardır. Çoğu eğitmen, belirli bir tarayıcı, bir test merkezindeki canlı bir kişi veya başka bir seçenek tarafından izlenebilen denetimli teste ihtiyaç duyar. Eğitmeniniz, çevrimiçi sınavların nasıl denetleneceğini size bildirecektir. Pensacola State College kurs programını ararken, uzaktan eğitim kursu için sınıf türünün "Web tabanlı Kurs" olduğunu unutmayın.

Çevrimiçi Canlı kurslar da çevrimiçi kurslardır, ancak eşzamanlıdır, bu da öğrencilerin dönem boyunca belirli tarih ve saatlerde sınıfla buluşmak için Canvas'taki kurs sitesinde oturum açmaları gerektiği anlamına gelir. Bu sınıflar, öğrenciler ve eğitmenler için gerçek zamanlı bir öğrenme ortamı oluşturmak için Zoom video konferans teknolojisini kullanır. Öğrenciler, bu sanal sınıftaki sınıfa “katılmak” için dönem boyunca düzenli olarak planlanan tarih ve saatlerde derse giriş yaparlar. Çevrimiçi Canlı dersler, bir eğitmenle gerçek zamanlı iletişim kurmayı tercih eden, ancak çalışmalarını uzak bir yerden sürdürmek isteyen öğrenciler için mükemmeldir. Güvenilir İnternet erişimi, web kamerası ve mikrofon gereklidir. Pensacola State College kurs programını ararken, canlı bir çevrimiçi kurs için sınıf türünün "Canlı Çevrimiçi" olduğunu unutmayın.

Konumlar

  • Pensacola

    College Boulevard,1000, 32504, Pensacola

    sorular