We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Pepperdine Graziadio Business School

Pepperdine Graziadio Business School

Pepperdine Graziadio Business School

Tanıtım
Pepperdine, öğrencilerin amaç, hizmet ve liderlik yaşamları için güçlendirildiği en yüksek akademik mükemmellik ve Hristiyan değerleri standartlarına bağlı bir Hristiyan üniversitesidir. Sürekli olarak çalışmak için en güzel yerlerden biri olarak gösterilen Pepperdine, ilham vermeyi öğrenirken öğrenmek için ilham aldığınız yerdir.

171813_PEP-MBA_BannerAd_Landscape_970x250.jpg

Graziadio Business School'un misyonu, üniversitenin kurucusu George Pepperdine'nin kalbinden gelmektedir. Kendisi, işletme eğitiminin Hristiyan karakterin gelişimi ile birleştirilmesini savunan Hristiyan bir işadamı ve girişimciydi.

Graziadio Okulu'nda lisansüstü işletme eğitiminin başlıca amacı, kâr ve hissedar getirisi peşinde koşan yetkin işletme profesyonellerinden daha fazlasını üretmektir; Buna ek olarak, okul etik, girişimci ve küresel olarak farkında olan ve ortak yarar için çalışan iş liderleri yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

1969'daki kuruluşundan bu yana, Graziadio Okulu, teoriyi uygulayan ve küçük gruplarda deneyimsel öğrenmeyi kullanan programları vurgulayarak, çalışan profesyoneller için ileri bir işletme derecesi arayışını mümkün olduğunca uygun ve pratik hale getirdi. Öğretim son derece işbirlikçi ve ekip odaklıdır. Bazı seçkin MBA programları, kohort tabanlıdır, bu sayede küçük, yüksek düzeyde bağlantılı yönetici-öğrenci grupları, lisans programı boyunca uyumlu bir birim olarak ilerler. Graziadio Okulu mezunları ayrıca 30.000'den fazla mezun ağından yararlanır. Mezunlar, becerilerini güncel tutmak ve mezuniyetten çok sonra ağ bağlantılarını yenilemek için devam eden atölye çalışmaları, konferanslar ve özel etkinliklerden oluşan sağlam bir programın tadını çıkarır.

Konumlar

 • Malibu

  Pacific Coast Highway,24255, 90263, Malibu

  • Los Angeles

   Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri

   sorular