Keystone logo
Peru State College

Peru State College

Peru State College

Tanıtım

Peru Devlet Tarih

Nebraska Eyalet Arboretum bir üyesi peru Devlet "a Thousand Oaks, Kampüs", Missouri Nehri üzerindeki tarihi güneydoğu Nebraska tepelerde sokuldu. Üniversite eğitimi ve kurumsal yönetim online lisansüstü içeren yenilikçi çevrimiçi ve geleneksel sınıf lisans ve yüksek lisans programları, bir karışımını sunar. bir bina ve 60 öğrenci ile bir öğretmen okulu olarak 1867 yılında kurulan Nebraska'nın ilk üniversite, yaklaşık 2.400 öğrenciye çeşitli, çok yönlü eğitim programları sunan bir state-of-the-art kurum haline geçen yüzyılda bir buçuk dönüştürdü. Peru State uzun bir liderlik wellspring, topluluklar ve işletmeler için paha biçilmez bir kaynak ve onların mükemmel eğitim ve mesleki yeterlilik ile tanınan başarılı mezunların kaynağı olmuştur. Kolej son on yılda finanse kampüs yenileme projelerinin fazla 50 $ milyon Nebraska, Devlet hatırı sayılır destek gördü. Biz dünya çapında öğrencilere hizmet ederken, Peru Devlet eğitim, araştırma ve kamu hizmeti programları aracılığıyla sakinleri ve güneydoğu Nebraska toplumun ihtiyaçlarını karşılamak için özel bir bağlılık korur.

Misyon

toplum yararına bireyi eğitmek, Peru Devlet bağımsız bir soruşturma teşvik ve bilgi ve keşif değerini teşvik ederek yaşam boyu öğrenme kapasitesini ve eğilimini yetiştiriyor. Yenilikçi lisans ve lisansüstü programları sayesinde, Nebraska'nın ilk üniversite bölge ve devletin geleceği için hayati bir katkıda bulunma konusundaki kararlılığını sürdürmektedir. Vizyon Peru Devlet sorgulama, keşif ve yenilik teşvik eden bir kültürde angajman yoluyla mükemmellik ve öğrenci başarısını teşvik seçim üniversite olacaktır.

Değerler

Eğitim nişan öğrencilerin çeşitliliğini dikkate alır ve mülkiyet, içerme ve liderlik kültürünü oluşturan öğretme ve öğrenmenin aktif bir yaklaşımdır. Bu öğrenme doğrudan katılımı için fırsatlar yaratarak eğitim deneyimi, başkaları ve toplum ile bizzat bağlamak için tüm öğrencilere ve çalışanlara güçlendirir. Nişanlı eğitimciler ve öğrencilerin anlama ve sorgulama ve araştırma yoluyla sorunlara çözüm arayışlarında çoklu bakış açılarını saygı istiyoruz. Bu süreç yeni fikirler ve daha iyi uygulamaların keşfini kolaylaştırır. Bu keşifler, sürekli yansıması ve hizmet taahhüdü ile birlikte, topluma yarar ilerici değişim sonuçlanan inovasyon kültürünü teşvik.

Hedefleri

Peru State öğrencilerimize aşılamak istiyor:

  • Etkili iletişim becerileri;
  • bilgisayar ve bilgi okuryazarlığı;
  • Bağımsız kritik düşünce ve değişim için entelektüel kapasite;
  • Hazırlık sosyal ve sivil liderlik rolleri üstlenmeye;
  • entelektüel, etik, estetik ve fiziksel olarak ödüllendirici yaşamlarını sürdürmeye yeteneği.

Üyelikler ve Akreditasyon

Peru State Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite edilmiştir. Üniversite 1915 yılından bu yana kuruluş tarafından akredite edilmiştir. 2012 yılında, Peru Devlet Yüksek Öğrenim Komisyonu sonraki 10 yıl boyunca devam eden akreditasyon aldı. Hiçbir bölgede kurumların elit bir grup yerleştirerek, gerekli ziyaretleri ya da diğer raporlama takip College, mümkün olan en iyi değerlendirme sonucu aldı. Peru State Öğretmen Eğitimi Akreditasyon Ulusal Konseyi tarafından akreditasyon devam etti. Tam üyelik Öğretmen Eğitimi Kolejleri Amerikan Derneği ve Amerikan Eğitim Konseyi korunur. Kolej ayrıca Öğretmen Eğitimi Nebraska Konseyi kurucu üyesidir. Peru State Nebraska State College Sistemi'ne üye kuruluşudur.

Uluslararası öğrenciler:

İngilizce dil gereksinimleri karşılaması gerekir

İngilizce dil yeterliliklerini kanıtlamak. a: Aşağıdaki yollardan biriyle İngilizce dil yeterlilik belgesi vermek zorundadır. Hiçbir bölümü ile Yabancı Dil Sınavı (TOEFL) 550 olarak İngiliz Dili Test az 22 (bilgisayar tabanlı) b puanı hiçbir bölümü ile en az 56 (bazlı kağıt) 79/80 (tabanlı internet) 213 puan. English3 - 72 c minimum puan. Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi (IELTS) 6.5 d minimum puan. SAT Minimum: 440, İngilizce Okuma

Konumlar

  • Peru State College 600 Hoyt St, NE 68421, Peru

  • USA Online, Amerika Birleşik Devletleri

sorular