Keystone logo
Point Park University Online

Point Park University Online

Point Park University Online

Tanıtım

Downtown Pittsburgh'un kalbinde yer alan Point Park University, güçlü bir liberal sanat geleneğine sahip dinamik, kentsel, kar amacı gütmeyen bir üniversitedir. Point Park, yaklaşık 4.000 tam zamanlı ve yarı zamanlı öğrenciyi 100'den fazla lisans, yüksek lisans ve doktora programına dahil etmektedir.

Point Park'ın çevrimiçi programlarından birinde öğrenci olarak, kariyer odaklı eğitimle uğraşırken küçük sınıflardan, uygun programlamadan ve uygun fiyatlı eğitimden yararlanacaksınız. Kendi gerçek dünya deneyimlerinden ders veren profesörlerden öğrenirken kariyerinizi geliştirebilirsiniz. Başarılı, çalışan profesyonellere erişiminiz olacak ve önde gelen şirket ve kuruluşlarla staj ve iş fırsatlarından yararlanacaksınız.

Point Park University, öğrencileri farklı bir kentsel ortamda eğitir ve mezunları, hedeflerine ulaşmak, mesleklerinde ilerlemek ve topluluklarına hizmet etmek için bilgileri uygulamaya hazırlar.

Point Park University, Online Learning Consortium'un kurumsal bir üyesidir. OLC, modern öğrenene - herkese, her yerde, her zaman - ulaşmak ve onlarla etkileşim kurmak için tasarlanmış kaliteli dijital öğretim ve öğrenim deneyimlerini geliştirmeye kendini adamış yüksek öğretim liderleri ve yenilikçilerden oluşan işbirliğine dayalı bir topluluktur.

Konumlar

  • Pittsburgh

    Wood Street,201, 15222, Pittsburgh

    sorular