Keystone logo
Point Park University School of Education

Point Park University School of Education

Point Park University School of Education

Tanıtım

Point Park Üniversitesi tarihi boyunca kentsel köklerinden ve Downtown Pittsburgh'un canlılığına katkılarından gurur duymuştur.

Eğitimci olmak özel bir insan gerektirir. Öğrenmeye kararlısınız ve bir fark yaratmak istiyorsunuz. Point Park University School of Education , birçoğu tamamen çevrimiçi olmak üzere lisans, yüksek lisans ve doktora programları sunmaktadır.

Lisans eğitim programlarımızda, birinci sınıfta sınıfa ayak basacaksınız. Kariyerinizi bu alanda nereye götürmek istediğinizi görmek için özel eğitim ikili sertifikasyonu ve öğretim çalışmaları ve erken çocukluk eğitimi programlarımızla birlikte ilk ve orta öğretimde derece programları sunuyoruz.

Tamamen çevrimiçi lisansüstü eğitim kohort programlarımız, okullarında ve topluluklarında müdürler, müfredat uzmanları ve liderler olmak isteyen öğretmenler ve ilk kez öğretmenlik sertifikası arayanlar içindir. Yeni bir alanda sertifika alabilir veya alanınızda uzman bir öğretmen olabilirsiniz.

Point Park Üniversitesi'nde, başka herhangi bir alandan daha fazla öğrenci, ikinci lisans derecesi ve eğitim alanında yüksek lisans sertifikası için üniversiteye geri geliyor.

Bir sınıfın önüne ait olduğunuzun farkına varmak kariyerinizde erken veya geç gelebilir, ancak ne zaman gelirse sizin için hazırız.

Bakalorya sonrası eğitim programlarımız, tümü esnek programlar ve çalışan öğrencilerin ihtiyaçlarına duyarlılıkla tasarlanmış lisans dereceleri, yüksek lisans sertifikaları ve bir ABCTE programı içerir. Yoğun programınızda bile, size sertifikalı öğretmen olmanız için ihtiyaç duyduğunuz dersleri ve öğrenci öğretim süresini vereceğiz.

Point Park University, Pennsylvania'da bir American Board for the Certification of Teacher Excellence (ABCTE) programı sunan tek Pennsylvania Eğitim Departmanı'dır (PDE).

Konumlar

  • Pittsburgh

    Wood Street,201, 15222, Pittsburgh

    sorular