We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Hotelfernschule Poppe+Neumann

Hotelfernschule Poppe+Neumann

Hotelfernschule Poppe+Neumann

Tanıtım

Poppe & Neumann - gelenek, tecrübe, başarı

Hizmet İçi Eğitim - profesyonel ve sanayinin ihtiyaçlarına göre.

Piyasada şu anda 120'den fazla yıllık otel Fernschule Poppe & Neumann catering ve lokanta zincirleri otel ve yemek endüstrisinde insanlar için en eski eğitim kurumu vardır.

100.000'den fazla başarılı mezunları ve büyüyen abone trafik sektörünün en katılımcıların eğitim kurumu için otel Fernschule Poppe & Neumann olun.

sertifikalı ve akredite uzaktan eğitim programları ile, yöntemli ve didaktik mutlak pratik deneyim ve kesin antrenman hedef oluşturmak için kişisel ilgi ile optimum öğretim materyali!

IHK sınavları Bizim geçme oranları ortalamanın çok üzerinde her zaman vardır. temel nedeni IHK sınavın başarıyla tamamlanması için bildirim tarihinden itibaren biz gerçekten önemseyen olmasıdır.

Otel Fernschule Poppe & Neumann de yönetim ekibi tecrübesi uzun yıllar var. Saygı hocalar (endüstrisinden konusu öğretmenler ve yöneticiler) denetim-yoğunlaştırılması seminer yüksek standartları (sınıf) vardır.

"Büyükbaba, baba ve oğul zaten otele Fernschule Poppe & Neumann ile eğitimlerini yaptık -. Biz torunları için bekle"

Konumlar

  • Germany Online

    Hotelfernschule Poppe & Neumann Kirchspieler Seite 18a 61279 Grävenwiesbach, , Germany Online

sorular