Keystone logo
Premier TEFL

Premier TEFL

Premier TEFL

Tanıtım

TEFL uzmanlarını tanıma

Premier TEFL ekibi, TEFL pazarında en yeni, en eşsiz öğretmenlik eğitim deneyimlerini yaratmak için bir misyon üstlenmiştir.

Aramızda 25 yıl süren TEFL yolculuğuyla, yurtdışında İngilizce öğretmenin insanları ve çıkışlarını biliyoruz. İngilizce öğretmenlerimizi, tüm dünyayı keşfetmeye hazır, emin ve etkili gezginler olarak eğitiyoruz. Uluslararası olarak tanınan, tamamen akredite edilmiş çevrimiçi kurslar kapsamlı, takip etmek kolaydır ve size İngilizceyi yabancı bir dil olarak öğretmeye başlamak için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri verecektir.

Derslerimiz Hakkında

Geniş akredite çevrimiçi kurslarımız, gerçek öğretim profesyonelleri tarafından uluslararası TEFL standartlarını karşılamak için hazırlanmıştır.

Geniş, eğitimli ve son derece ilgi çekici olan Premier TEFL kursları, size güvenle İngilizce'yi yurtdışında öğretmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm eğitimleri sağlar. Yaşam boyu sertifikanızın sizi küresel iş piyasasında öne çıkarmasını ve sizi orada bulunan en ödüllü, yüksek ücretli TEFL işleri için nitelikli kılmasını sağlıyoruz.

Doğrulama

Yıldız Doğrulanmış Kuruluşu - Bu doğrulama düzeyi, dünya çapındaki eğitimde gerçek bir özveri göstermek için uluslararası program sağlayıcılarına verilir.

Avantajlarımız

  • Tamamen akredite edilmiş eğitim

  • Uluslararası alanda tanınan kurslar

  • Esnek, 7 gün 24 saat çevrimiçi çalışma erişimi

  • Kişisel öğretmen desteği

  • Uzman iş avcılık tavsiyesi

Maceralarını yaşadık - şimdi sıra sendin.

Konumlar

  • Cork

    Saint Mary's, Emmet Pl, Youghal-Lands, Youghal, Co. Cork, , Cork

sorular