Keystone logo

Paul Smith's College

A logo

Tanıtım

çerez kesici kolej gelince, Paul Smith şey ama. Aslında, biz dünyaca ünlü "sonsuza kadar vahşi" Adirondacks sınırları içinde sadece 4 yıllık üniversite sensin.

Paul Smith'in Koleji deneyim öğrenciler bir hands-on eğitim benlik, toplum ve toprak anlamlı bir keşif ile kanıtlanmış kariyer eğitimi birleştirir:

  • Eğer bir orman ana dal iseniz, kolej 14.000 dönümlük mülkiyet sürdürülebilir yönetimi bir rol oynayacak
  • Eğer bir balıkçılık ve yaban hayatı bilim büyük iseniz, etiketlemek ve farklı türlerin izlemek için öğreneceksiniz
  • Bir girişimci iş çalışmaları büyük iseniz, yerel bir operasyon için çalışan iş planı yazacak

Bizim doğal peyzaj bolluğu değerleri ve yaratıcı özgüven bizim ruhu kucaklayan birisi - Yaşam ve burada öğrenme öğrencinin özel bir tür gerektirir. Biz Smitties kendimize diyoruz. Senin gibi geliyor? Hadi Konuşalım!

Misyonumuz

Paul Smith'in Amerika'da herhangi bir üniversiteye benzemez. Bizim konumu ve tarihi mirası eller çevre yönetimi, ormancılık yönetimi, misafirperverliği ve daha alanlarında öğrenme öğrencilere eşsiz fırsatlar sunuyor. Bizim eşsiz yaklaşım saha, laboratuar araştırmaları, staj ve işbaşı deneyimi için bir başlangıç ​​noktası olarak sınıf kullanılarak, deneysel ve geleneksel öğrenme birleştirmektir.

Sonuç olarak, Paul Smith'in Üniversite mezunları seçtikleri alanlarda gelişmek için sağlam bir akademik arka plan, güven ve gerçek dünya deneyimi ile bırakın.

Misyonumuz

Paul Smith'in Koleji aktif keşif, disiplin ve yaratıcılık bağlılığımızı aracılığıyla deneyimsel ve geleneksel öğretim birleştirerek üretken vatandaşlar haline öğrenciler yetiştirir. Bizim Paul Smith'in Koleji topluluğu, Adirondack Parkı içinde ikamet eden, ekonomik, sosyal ve çevresel sürdürülebilirlik teşvik etmektedir.

Neden Paul Smith'in? Bu Experience About

Bizim akademisyenler + bizim fakülte + bizim konumu başka bir yerde alamayan bir üniversite deneyimi =: İşte formül.

Yaklaşık 900 öğrenci ile Paul Smith'in sıkı örgü, destekleyici ve vicdanlı "yeşil" kolej topluluktur. Biz 17 Lisans ve yedi Önlisans programları sunuyoruz.

Campus Kariyer

On Smitties dokuzu - Bir iş arazi veya mezuniyet altı ay içinde grad okula gitmek - biz Paul Smith'in mezunları diyoruz. Mezunlarımız çevresel politika yapıcılar, gıda kamyon girişimciler, Park Rangers, tatil yöneticileri ve Fortune 500 CEO'lar içerir.

Adirondacks Yaşam

Onlar hiçbir şey için bize Adirondacks Koleji demiyorlar. Bizim kampüs altı milyon dönümlük Adirondack Parkı içinde yer almaktadır - ve burada yaşamak zaman, bir Adirondacker olmak. Biz Woodsmen Ekibi ve şampiyonluk snowshoeing ekibimiz var. Ve her yıl Şubat ayında, East Coast en uzun soluklu Kış Karnavalı kutlamak için Saranac Lake görevlisi Adirondackers binlerce toplamak gerekir. Sıcak havalarda, kolejin Kano birini ödünç kapınıza yollar mil yürüyüş ya da kampüs yüksek halatlar ders mücadele. Kış aylarında kapalı kampüs tırmanma duvarına çarptı ve Olimpiyat kayak Whiteface Mountain yol kadar sadece 30 dakika çalışır.

Paul Smith'in Deneyim Sen Ne Yapabilirim?

kendiniz görün gel. Bir kampüs ziyaret programı veya (800) 421-2605 arayarak veya [email protected] bize e-posta göndererek bir kabul görevlisi ile konuşun.

Konumlar

  • New York 30,7777, 12970, Paul Smiths

sorular