Keystone logo

Queen Mary The London School of Medicine and Dentistry (Malta)

A logo

Tanıtım

İngiltere'de Tıp için 3. sırada yer aldı (Guardian University Guide 2018)

İngiltere'deki bir Russell Group üniversitesi olan Queen Mary University of London (QMUL), Avrupa'da Malta'da bir tıp kampüsü açtı. Eylül 2021 girişi için başvuruları kabul ediyoruz ve son başvuru tarihimiz 30 Haziran 2021 . Teklif ediyoruz:

  • Beş yıllık bir Tıp MBBS Malta (Tıp Lisans, Ameliyat Bachelor of Science) lisans programı.

Burslar 2021/22 girişi için 2021'de mevcut olacak.

Program, Barts ve Londra Tıp Fakültesi ve Diş Hekimliği Fakültesi tarafından yürütülmekte olup, QMUL fakültesi olan İngiltere'nin önde gelen tıp fakültesi niteliğindedir. Barts ve The London, 1123 yılında kurulan St Bartholomew's ("Barts" olarak bilinir) ve 1785 yılında açılan İngiltere'nin ilk tıp fakültesi olan The London'da Avrupa'nın en eski hastanesinden oluşuyordu.

Bu tıp programı, Londra'da öğretilen QMUL programı ile aynı çekirdek müfredatı izlemektedir ve Malta'da QMUL personeli ve Okul tarafından eğitilen yerel klinisyenler tarafından öğretilecektir.

Malta Hakkında

Program, Malta Cumhuriyeti'ni oluşturan üç adadan biri olan Gozo'ya dayanıyor. Malta, göz kamaştırıcı bir tarihe sahip ve 7000 yıl boyunca uzanıyor: adaların üç UNESCO Dünya Mirası alanı var (Malta'nın tüm başkenti Valletta dahil). Daha yakınlarda, TV'de Malta'yı görmüş olabilirsiniz: adalar Game of Thrones'un çarpıcı yerlerinden bazılarını sağlar.

Öğrenim Ücretleri

Yılda 27.000 Euro

Başvuru süreci

Adaylar, Birleşik Krallık'ın UCAS standart başvuru sistemi aracılığıyla değil, doğrudan üniversiteye başvururlar.

Konumlar

  • Queen Mary University of London – MALTA CAMPUS Institute of Health Science Education – Faculty of Medicine and Dentistry Triq l-Arċisqof Pietru Pace Victoria Gozo, Malta Europe, VCT 2520, Victoria

  • Garrod Building, Turner Street, Whitechapel , E1 2AD, London

sorular